petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Banyo yapmıyorlar diye bende...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sadullah dinç tarafından 6 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    benim 1 çift 3 aylık muhabbet kuşum var ve banyoluğa girmiyorlar kafes tabanına kap koyuyorum içine yeşillik koyuyorum ama yine girmiyor bende bit ilacı az kalmıştı onu döktüm 2 3 kere çalkaladım sonra uazktan kuşların üstüne fıslattım bir zararı olmaz demi yaz ayında 2 - 3 günde 1 yapmayı düşünüyorum

birde içine elma sirkesi katın diyorlar illa elmamı olucak üzüm sirkesi olmaz mı

2. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Benim çiftin dişisi çok severdi erkek sevmezdi çok fisfisla sıkıyorum suyun icine elma sirkesi damlatip bit ilacini cok iyi yikaman lazim sicak su ile dezenfekte et elma sirkesi daha iyi keratin var icinde saç tüye iyi gelir ama uzumde olur heralde

Sayfayı Paylaş