petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Banyo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bace tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. bace
    Gizli

bace Guest

Banyo konusunda yardimci olursaniz sevinirim ne zaman yikamaliyim ilik su olan tabagi biraksam kendi Alidir mi banyoluk aksam işe yarar mi

2. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    soğuk avada yıkama eğer ev kaloriferli ise olabilir benim tavsiyem kafes kapılarına takılan banyoluklar var alıp takarsan kendi yıkanır

3. bace
    Gizli

bace Guest

Tamamdir onun kullanimi nazil su sicakligi haftada kaç gün vs

4. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    suyun ılık olması yeterli haftada bir yeterlidir

5. Elif AKDOĞANOĞLU
    Gizli

kış mevsiminde siz yıkamayın. onlar için üretilmiş banyolukları kullanın. su hafif ılık bile olsa benimkiler sıcak zannedip girmiyorlar :) oda sıcaklığında olması yeterli. suyun yüksekliği de dizlerine kadar falan olursa panik yaşamadan keyifle banyo yapabilir. bu da 1-1,5 cm civarı bir yükseklik.
    umarım sorularınıza cevap verebilmişimdir.

6. bace
    Gizli

bace Guest

Çok saolun .d soru işareti kalmadi kisin yikamasak olmaz mi hasta olur diye korktum

7. Elif AKDOĞANOĞLU
    Gizli

ben kışları kuş çok istemedikçe banyo takmam zaten. risk almaya değmediğini düşünürüm

8. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kus cok cok rahatsız olursa suluktaki suylada yıkanır kıs günü su koyupta hasta etmeyin kusunuzu yazın yaparsınız

9. Elif AKDOĞANOĞLU
    Gizli

aynen öyle... bütün kış yıkanmasalar bile bir şey olmuyor.

10. bace
    Gizli

bace Guest

Bencede katiliyorum size .d

11. Ali KOÇAK
    Gizli

ben kuşlarıma fıs fısla su sıkıyorum çok fazla olmaması kaydıyla alıştılar fısfıs bidonunu elimde görünce tellere yapışıp çırpıyorlar.

12. Elif AKDOĞANOĞLU
    Gizli

havalar güzelleşsin, siz ona farklı seçenekler sunun. her kuşun kendine has banyo yapışı var :) kimi musluktan akan suyla duş yapmayı seviyor, kimi üstü kapalı banyoluktan hoşlanıyor, bazısı üstü kapalı diye sevmiyor, kimisi sizin bardağınızı banyo olarak kullanıyor :) bazen de üstlerine sprey şeklinde su sıkılmasından hoşlanıyorlar. tabii bu son dediğimi yaparken yüzüne çok sıkmamanız gerek.

13. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

kişin yıkamayi tavsiye etmiyoruz dostum...

Sayfayı Paylaş