Karadeniz Pet

Banyo

• Konbuyu başlatan bace
  • Başlangıç tarihi
B

bace

Guest
Banyo konusunda yardimci olursaniz sevinirim ne zaman yikamaliyim ilik su olan tabagi biraksam kendi Alidir mi banyoluk aksam işe yarar mi

soğuk avada yıkama eğer ev kaloriferli ise olabilir benim tavsiyem kafes kapılarına takılan banyoluklar var alıp takarsan kendi yıkanır

Tamamdir onun kullanimi nazil su sicakligi haftada kaç gün vs

kış mevsiminde siz yıkamayın. onlar için üretilmiş banyolukları kullanın. su hafif ılık bile olsa benimkiler sıcak zannedip girmiyorlar :) oda sıcaklığında olması yeterli. suyun yüksekliği de dizlerine kadar falan olursa panik yaşamadan keyifle banyo yapabilir. bu da 1-1,5 cm civarı bir yükseklik.
umarım sorularınıza cevap verebilmişimdir.

Çok saolun .d soru işareti kalmadi kisin yikamasak olmaz mi hasta olur diye korktum

ben kışları kuş çok istemedikçe banyo takmam zaten. risk almaya değmediğini düşünürüm

kus cok cok rahatsız olursa suluktaki suylada yıkanır kıs günü su koyupta hasta etmeyin kusunuzu yazın yaparsınız

ben kuşlarıma fıs fısla su sıkıyorum çok fazla olmaması kaydıyla alıştılar fısfıs bidonunu elimde görünce tellere yapışıp çırpıyorlar.

havalar güzelleşsin, siz ona farklı seçenekler sunun. her kuşun kendine has banyo yapışı var :) kimi musluktan akan suyla duş yapmayı seviyor, kimi üstü kapalı banyoluktan hoşlanıyor, bazısı üstü kapalı diye sevmiyor, kimisi sizin bardağınızı banyo olarak kullanıyor :) bazen de üstlerine sprey şeklinde su sıkılmasından hoşlanıyorlar. tabii bu son dediğimi yaparken yüzüne çok sıkmamanız gerek.

Geri