petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Banyo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ferhat kocak tarafından 8 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. ferhat kocak

Arkadaşlar kuşumu daha dün aldım 5 aylık ama cok kokuyor kafese yaklaşılmıyor banyoluk alımmı alsam bıle sadece ıcıne sumu doldurım ver oyle kokusu gecermı sonucta sadece su suyun ıcıne bsy dokmek gerekmı

2. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    kuş beslerken bazı şeyleri katlanmamız lazım.havalar ısınınca kafese banyoluk alın o kendi banyo yapar ılık sulya yaptırın.

3. Umutcan AĞLAR

Havaların ısınmasını bekleyın

4. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Kuşunuzun kafesini kaç günde bir temizliyorsunuz? Temizlikte ne yapıyorsunuz?
    Ben şuana kadar kuşumu hiç yıkamadım ama 4 güne bir tam tekmil temizlik yaparım,mis gibi kokar :)

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    kuşun o kadar kokması imkansız..Bence kafes yuvalık yada taban ile alakalı bir durum söz konusudur..Hayır bunların hiçbirisi değil sadece kuş kokuyor diyorsanız ve eviniz çok soğuk değil ise..Temiz bir fısfıs kutusuna 1 çay kaşığı elma sirkesi koyun ve birazda su ilave edip kuşun gözüne gelmeyecek şekilde sıkın..Kuş hem kokmaz hemde sağlıklı ve parlak tüylere sahip olur..

6. Umutcan AĞLAR

elma sirkesi kesinlikle etki gösteriyor Serkan Ustamı dinleyin :)

Sayfayı Paylaş