Karadeniz Pet

Banyo

Vedat ASLAN

Paylaşımcı Üye
Muhabbet kuşlarıma banyo yaptırabilir miyim?Evde kalorifer çok yanıyor ve 7/24 açık.Fakat ılık suda yaptırma imkanım yok.Ilık su sadece mutfakta var ama orada da kombinin üst tarafında boşluk var kuşlar oraya düşebilir.Sizce banyo yaptırabilir miyim?

tabak gibi bir şeye boyunu geçmeyecek şekilde ılık su koyup yaptırabilirsiniz

Kafes kapısına asılan banyoluklardan kullanabilirsiniz siz yıkamayın o girer yıkanır.

sıcaklık değişmediği için sıkıntı olmaz ama cereyanda bırakmayın.

Banyo yaptırdım arkadaşlar.Azıcık ılık su ile çeşme altında yaptırdım.Banyoya önceden alışık olan Cicikuş keyifle ve uzunca banyo yaptı fakat hayatında ilk kez banyo yapan Pamuk biraz korktu.Şimdi ısınıyorlar.

Şu kombi en çokta bizi muhabbet lere yarıyor.Isı değişimi olmadığı için kışın çok rahat ediyorlar.Mesela bizde de kalorifer ama kömürlü kazan var.Gece 12 den sonra ev soğumaya başlıyor.Hiç iyi olmuyor kuş için.

Çiçekçilerde satlan fısfıslardan alıp içine sıcak su koyarak fısfıslayarak banyo yaptırabilirsiniz

Hocam 4 aylık kusum var ne yaptıysam banyo yapmıyor tepsıye yesıllık koydum ılık suyla beraber tabaga koyum aynı sekıl gene gırmıyor kendım damla damla yıkıyorum ama cok korkuyor ne yapmalıyım ?

Geri