petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

banyo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fatih TEKSOZ tarafından 25 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Fatih TEKSOZ

Beğenileri:
    0
    su saat itibari ile kuşum suluktan yıkanmaya calışıyor kafesine su koysam yıkansa üşürmü acaba çünkü hava gece olduğu için biraz serin .

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Yarın banyoluk varsa tak yoksa bir şeye 2-3 cmlik su koy bırak. Etrafa sıçratabilir ama :)

3. Ahmet Behçet

kuşlar kaç aylıkken banyo yapma ihtiyacı duyar veya öğrenir 3 aylık kuşum var hiç sulukda banyo yapmaya çalıştığını görmedim bende banyoluk takayım mı ?

4. Fatih TEKSOZ

Beğenileri:
    0
    kuşlar dogadaki neredeyse en temiz hayvanlardır iç güdüsel olarak üzerine geceleyin çiğ yağmış çimenlerin bile üzerinde banyo yaparlar ve bu duygu da kuşuna göre değişiyor bence ama 3 aylık bi muhabbet kuşu yüzmesede bi iki dalar diye tahmin ediyorum suya. çay tabağına ılık su koy yarın 12:00 gibi bi tanışsın .

5. Ahmet Behçet

gündüzleri işde oluyorum akşamları saat kaç gibi koysam birde çay tabağı deıl de daha genıs bı tepsı veya tabak koysam taha mantıklı olmaz mı ?

6. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Banyoluk takabilirsin. Ama içine girmesine zorlama kendi girsin.

7. Ahmet Behçet

eski kusumu öyle yapmıştım kuş hem çok korkmustu hem de astım olmuştu o yuzden yenı kusuma zorla su bıle ıcırmıyorum :D

8. Fatih TEKSOZ

Beğenileri:
    0
    mantıklı .....

9. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    ben kendim yıkıyorum kafeslere su koyunca ortalık cok batıyor :D

Sayfayı Paylaş