petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Banyo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve messevim tarafından 3 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    14
    Muhabbet kuşlarını bugun ılık suya iki uç defa batırıp çıkardım, daha sonra elektrikli sobanın önüne koydum. Umarım yanlış bir işlem yapmadım:)

Buda kuruduktan sonra ki halleri

2. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Of naptın sen :D

3. hakanhobici

hakanhobici New Member

Beğenileri:
    0
    Umarım sorun yoktur

4. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    14
    Yanlış birşey mi yaptım yoksa?

5. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Sobayı çok yaklaştırma çarpmasın. Kuşları sen yıkamayacaksın heleki duya batırıp çıkarmışsın gariplerim ya nasıl bakıyorlar :D bu şekilde hasta bile olabilirler demedi deme.Banyo yaptırmanın çeşitli usulleri var. Araştır öğren.Banyoluk alabilirsin, banyo suyuna bir iki damla elma sirkesi damlatırsan iyi olur. sen banyoluğu takarsın, onlar kendi isterse yıkanır. :D gerçi bu isteyerek bir yıkanma olmamış bir daha böyle bir şey yapma :D onlar zaten günlük temizlik yapıyorlar.

6. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    14
    Onlar kendi mi yapacaklar banyolarını ? valla ne bileyim ben onların yapacaklarını. Bir yerde okudum banyo yaptırılması gerektiği yazılıyordu ama detay bilgi verilmemişti. Anlaşılan daha çok şey öğrenmek gerekiyor :(

7. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    :D neyse olanla ölene çare yok üzülme keyfleri yeeindeyse sıkıntı yapmana gerek yok. Bir dahakine öğrenirsin :) sitede biraz gezin çok bilgi var daha

8. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    14
    Keyifleri iyi ötüşüp duruyorlar. inşAllah bir daha böyle yanlışlar yapmam.. :rolleyes:

9. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Piyasada satılan banyolukları almanızı öneririm.

10. Arda KOÇAK

Arda KOÇAK New Member

Beğenileri:
    0
    Bu yaptığınız onlar için tehlikeli olabilir bu yüzden bir daha yapmayın. Ayrıca onların yıkaması için yapılabilecek şey bir cam tabağa ya da bir kaba (mümkünse çok renkli olmasın korkabilirler) su doldurup kuşları kabın kenarına koy. Onlar zaten gagalarıyla su alıp kanatlarına ve vücutlarına atacaktır. Ayrıca göbeklerini de batırıyorlar böylece kendilerini yıkamış oluyorlar ama bunu soğuk havada yapmamaya çalışın. Umarım yardımcı olabilmişimdir :)

Sayfayı Paylaş