Karadeniz Pet

banyo

saricka

Meraklı Üye
kafese kabin icinde su koydum disi kusum girdi kaba banyo yapti daha sora diskisi su gibi oldu neden?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:44 -->-> Daha önceki mesaj 10:01 --

yardim edecek yokmu ikisininde diskisi ihsal gibi cok sulu banyo yaptikdan sora oldu boyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:55 -->-> Daha önceki mesaj 10:44 --

neden boyle oldu"?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:28 -->-> Daha önceki mesaj 10:55 --

bidaha banyo yaptirmayimmi?

Son düzenleme:
Banyoyu 2-3 haftada bir verirseniz uygundur. Banyo yaptırırken ve sonrasındaki 1-2 saat özellikle dikkat etmeniz gereken kuşların cereyanda kalmamasıdır. cereyanda kalırlarsa kuşlar ani soğuk çarpmasından bi ihtimal ölebilirler. Genelde kuşlarda cereyanda kalırsa ishal ve halsizlik durumu gözlenebilir. Geçicidir. Korkmanızı gerektirecek bi durum olduğunu zannetmiyorum. Vitamin ve mama takviyesi yapın şimdilik hiçbirşeyi kalmaz. Aspur varsa (Kanarya Yemi) ondanda yemine ekstra olarak ilave edin. Geçmiş olsun kuşunuza.

Banyoyu 2-3 haftada bir verirseniz uygundur. Banyo yaptırırken ve sonrasındaki 1-2 saat özellikle dikkat etmeniz gereken kuşların cereyanda kalmamasıdır. cereyanda kalırlarsa kuşlar ani soğuk çarpmasından bi ihtimal ölebilirler. Genelde kuşlarda cereyanda kalırsa ishal ve halsizlik durumu gözlenebilir. Geçicidir. Korkmanızı gerektirecek bi durum olduğunu zannetmiyorum. Vitamin ve mama takviyesi yapın şimdilik hiçbirşeyi kalmaz. Aspur varsa (Kanarya Yemi) ondanda yemine ekstra olarak ilave edin. Geçmiş olsun kuşunuza.

galiba banyodan bole oldu simdi diskilari normal buralar cok sicak o yuzden kapda su koydum biraz serinlesinler diye

Geri