petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

banyo? :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ömer faruk AYDIN tarafından 21 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. ömer faruk AYDIN

kuşumu alalı 1 hafta oldu ve hiç banyo yaptırmadım acaba ilk banyo nasıl yaptırılmalı ve nasıl alıştırılmalı banyo öncesi ve sonrası neler yapılmalı yardım cı olursanız sevinirim :) :)

2. kenan

kenan Guest

Kuşların banyolukları var onu takınca kendileri yıkanır sen eline alıp yıkıyamazsın ayrıca havalar soğudu banyoluğuda alıp takma artık yaza takarsın kuşlar sürekli yıkanacak diye bişeyde yok

3. Duranettin ERAYDIN

evet bende banyoluğu çıkardım ıslanırsa hasta olur artık

4. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bulunduğunuz yer sıcaksa banyoluğu 1-2 günlüğüne tak, yoksa sıcak bir ortam oluştuğunda 1 gün tak yıkansın sonra çıkar.

5. armand0

armand0 Guest

Havalar soğumaya başladı bence banyoluk takmayın şimdi en ufak bir ceyeranda kaldığında hastalanabilir

6. ömer faruk AYDIN

tmm hepinize teşşekkürler banyo yaptırmamaya karar verdim :D

Sayfayı Paylaş