petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Banyoluk Aldım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve haydarmasal tarafından 16 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlarıma banyoluk aldım. Birisi suya girdi çıktı ama sonra hareketsiz duruyolar. Korktularmı. Sumu soguk geldı anlamadım

2. rüyaperii

kuşlarını yavrumu ve hiç suya alışıklar mı yani daha önce bardakta falan yıkandılar mı

3. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    hiç su görmedıler yıkanmadılar da

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:10 -->-> Daha önceki mesaj 19:10 --

3 aylık flan

4. rüyaperii

büyük ihtimal banyoluktan çıktıktan sonra üşümüşlerdir kuşları banyodan çıktıktan sonra havadar bir yerde bıraktıysanız hasta olmuş olabilirler bence veterinere götürmekte fayda var

5. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    odanın ıcındeler cok gırmedı zaten. dustu gıbı oldu banyoluga hemen cırpındı cıktı :(

6. rüyaperii

dediğim gibi bir veterinere götürmekte fayda var yalnız veterinere götürürseniz kafesi hava sıcaklığına göre ince veya kalın bir örtüyle örtün benim kuşumu veterinere götürürken cereyan çarptı heralde o yüzden hasta oldu

7. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkurler su an canlandılar sankı:)

8. rüyaperii

iyi canlandılar ise çok sevindim :)

9. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    korkmus sanırım:D banyolugu da cıkardım. kullanmalımıyım sızce

10. rüyaperii

bence onu yazın çok sıcak havalarda kuş bunaldığında kullanmalısınız yoksa hasta ne kadar camı pencereyi kapasanızda hasta olur

Sayfayı Paylaş