petshop

Banyoluk ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Levent Akorn tarafından 10 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Levent Akorn
    Gizli

selam arkadşlar mubişime banyo yaptırmak istiyorum, banyoluk satın aldım, havaların biraz daha ısınmasını bekliyorum.. banyoluğun renginden ötürümüdür nedir ilk gördüğünde çıldırdı adeta çok sevdi sürekli içine girip oyun oynuyor...:D alışsın diye kafese taktım havalar ısınınca su koyucam , size sorucağım soru şu ; kafeste takılı kalmasının bi mahsuru varmıdır ? içine su koyduğum zamanda girer mi? yoksa süprizmi yapsam ileride ? :D

2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    1
    Ortam sıcaksa ve cereyan yapan bir yerde değilse banyo yapması iyi olur sıkıntı olmaz

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    307
    Güle güle kullanın takılı olmasının bir sıkıntısı yok fakat gerekte yok ne zaman banyo yaptıracaksanız o zaman su koyun takın derim

4. Romeo
    Gizli

Romeo Guest

Bence ilk aldığınızda 1 saatliğine takın.O şeyi tanısın.Sonra sadece su koyduğunuz zaman takın.Yoksa hep takarsanız birgün içine girdiğinde su ile karşılaşırsa şok olabilir.Başıma geldi ondan biliyorum :Dd

5. Levent Akorn
    Gizli

ilginiz ve yorumlarınız için teşekkür ederim.. yarın banyo yaptıracam Allahın izniyle.. :)

Sayfayı Paylaş