Karadeniz Pet

Banyoluk

• Konbuyu başlatan Armağan Yörük
  • Başlangıç tarihi
A

Armağan Yörük

Guest
arkadaşlar bugün mavişime banyoluk aldım ama ne zaman banyo yapar bilemiyorum alışsın diye taktım sizce ne zaman banyo yapar ve banyoluk hakkında önerileriniz varmı

içine su koyarken seni görmeli. oyuncağı bu şekilde ona tanıtabilirsin.

Aynayi kaldir hemen çok zararli hem kuşun sana alışması konuşmasını engeller hemde aynadaki yansimasini başka kuş sanıp yem kusar ona tabikide karsida kuş olmadindan kustu agzinda kalip hastalanma olasili yüksek maşşallah güzel kuşmuş

aynı banyoluk bende var mavi olanı
ilk önce üstündeki şeffaf olan yeri çıkar sade pembe olan yere su koy dışarıya koy kuşun alışması için içinde elinle şapırdat o gelir sese girer içine ama bu öyle hemen olmaz 1 ay oldu benimki yeni yeni alışıyor fakat kafese asınca daha girmiyor içine onada zamanla alışacak

Alışması biraz zaman alabilir ama içine sevdiği bir sebze koyarsanız daha kolay alışır.

havuç marul seivyorsa azcık suya koy ilgi çeksin, parmağını koy suya oyna suyla oda merak eder gelir. o şimdi korkuyordur ondan oraya bile gidemez ama yakın zamanda merak edip önce bi kemirir, baktı bişey olmuyor girer.

yeni şeylere alışması zaman alabiliyor. mehmet beyin de dediği gibi içine biraz yeşillik koyarsanız çok faydası olur.

Geri