Karadeniz Pet

Banyoluk?

Erkan GÜNEŞ

Paylaşımcı Üye
Bu mevsimde banyoluk takmalıyımıyız yoksa yazın daha mı iyi olur?

Benim evim sıcak, arada bir takıyorum, şuana kadar bir sıkıntı olmadı. Genede takıcaksanız çok dikkatli olun soğuk yemesin kuşlar.

Benim evim sıcak, arada bir takıyorum, şuana kadar bir sıkıntı olmadı. Genede takıcaksanız çok dikkatli olun soğuk yemesin kuşlar.

Benim evde bazen sıcak oluyor kaloriferli ama sıcaklık değişken oluyor hasta etmek de istemiyorum

Yazın takın o halde banyoluğu sonradan vicdan azabı çekmeyin şüpheniz varsa.

Yazın takın o halde banyoluğu sonradan vicdan azabı çekmeyin şüpheniz varsa.
Konuyu açan arkadaşa ayıp olmazsa bende bi soru soracam. Benim kuşların odası 22-26 derece arası cereyan hiç yok. Banyo yaptırmami tavsiye etti ustadlar ama banyoluga girmiyorlar. Kendim sprey diksam, yumurtlayan kadar hafta 2 gün iyi eder miyim

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Havalar ısınana kadar biraz daha beklemek en iyisi benim için teşekkürler cevaplar için arkadaşlar...

kesinlikle takmayın . suya girdikten sonra azıcık bile soğuk alsalar ölebiliyorlar . benim haydar su içerken bardağn içine bacağını sokmuştu 2 gün sonra üşütmeden öldü. sakın yapma şuan gerekliliği yok zaten . bir kaç ay daha dayan ondan sonra için rahat rahat kullanabilirsin.

Senin haydan başka bir şeyden ölmüştür..
Ortam ısısı müsaitse cereyanda bırakmadan verin banyoluğu gitsin. Kendi yıkanırsa bir güzel de kurutur kendini.

cereyanda kalmalarına izin vermem de ev sıcaklığı beni düşündürüyor bana göre sıcak ama kuşlar için nasıl bilmiyorum açıkcası

Konuyu açan arkadaşa ayıp olmazsa bende bi soru soracam. Benim kuşların odası 22-26 derece arası cereyan hiç yok. Banyo yaptırmami tavsiye etti ustadlar ama banyoluga girmiyorlar. Kendim sprey diksam, yumurtlayan kadar hafta 2 gün iyi eder miyim

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasta edersiniz kuşu zorlamayın bence.