petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Banyolukları nasıl kullanıyorsunuz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BERK COSKUN tarafından 1 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. BERK COSKUN

BERK COSKUN New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuş banyoluğu taktığımda oralı olmuyor. Yeşillik falan koydum yine banamısın demedi içine girmiyor ancak elimle azcık itekleyip orayı keşfetmesini sağlıcam. Son çare yeşil kaplumbağayı koyup oraya çekmeye çalışıcam :)

- Banyoluklara su koyduktan sonra ne zaman kaldırıyosunuz? Ilık su bi süre sonra soğuyacak soğuduktan sonra kaldırıyomusunuz?

#1 BERK COSKUN, 1 Şubat 2016
    Son düzenleme: 1 Şubat 2016
  2. byrktrbrk

byrktrbrk Member

Beğenileri:
    3
    Şansını lavaboda dene akan su belki daha çok ilgisini çeker

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. BERK COSKUN

BERK COSKUN New Member

Beğenileri:
    0
    Kuş beyaz olduğu için haliyle kirlendiğinde kapkara oluyo çok kötü durumdaydı bende 2-3 h afta önce elimde yıkamıştım mecburen ama suya ilgisi yok diğer kuşlar suyu görünce atlıyor bu oralı değil :)

4. byrktrbrk

byrktrbrk Member

Beğenileri:
    3
    Hiç bişey olmadı en kötüsü yıkamak yerine su püskürtürsün biraz üstüne

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. BERK COSKUN

BERK COSKUN New Member

Beğenileri:
    0
    Yıkadım valla yapcak bişey yok azgınlıktan zaten oyuncağı parçalamış anca paklar bunu :D :D

#5 BERK COSKUN, 1 Şubat 2016
    Son düzenleme: 1 Şubat 2016
  6. ali cahid

ali cahid Member

Beğenileri:
    0
    Ben banyoluğu hiç çıkartmıyorum sadece haftada bir suyunu değiştiriyorum istediği zaman banyo yapıyor.
    Bazı Muhabbetler sizin istediğiniz zaman değil kendi canları istediğinde banyo yaparlar (benimkisi gibi) oda ısısında suyun ılık olmasının bir esprisi yok ayrıca çok su koymayın en fazla 1_2 cm derinliği olsun bazı kuşlar derin sudan korkarlar.

7. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    13
    Valla benim dişi bir kuşum vardı sulukta banyo yapmaya çalışıyordu. Bende iki hafta önce kendisine küvet aldım. Küveti koyduktan 1 saat sonra içinde banyo yapmaya başladı. Onu gören erkekte geçti banyo yaptı. Dişisi hemen hemen hergün banyo yapıyor. Ama erkek olanı 1-2 defa gördüm sadece.

Sayfayı Paylaş