petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Banyooo sorunu ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sema ayaz tarafından 24 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Sema ayaz

Sema ayaz New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar kusuma banyoluk aldım cok da hos fakat bı turlu gırmıyor. yesıllık koyuyorum 1 -2 gun boyunca banyolugu tutuyorm yıne gırmıyor :( havalar da sıcak uzuluyorum. daha 2.5 aylık ve hıc bısekılde zorlamıyorum. napmalıyım

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Boş sprey kutularından alın içine su bir kaç damla sirke damlatıp haftada 1 2 gün kuşun üzerine püskürtebilirsiniz..

3. Sema ayaz

Sema ayaz New Member

Beğenileri:
    0
    cok saolun bunu denıcem. yalnız banyoluguna nasıl alıstrrm oraya gırıp yıkansa keske ıhtıyacı oldugunda

4. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    çogu kuşların alışması zordur heleki tek kuşun alışması daha zordur banyoluk takılı kalsın ama 2 günde bir o banyo suyunu değiştirin hatta o suyada 3 4 damla elma sirkesi damlatın... eger yine girmiyorsa sprey şeklinde serinletmeye devam.. ben sprey şeklinde serinletiyorum

5. Sema ayaz

Sema ayaz New Member

Beğenileri:
    0
    bıraz daha sabretcem umarım alıscak

Sayfayı Paylaş