Karadeniz Pet

banyoyu abartan kepaze ;)

Gülşen ÖZDEMİR

Paylaşımcı Üye
Asiri kizginligindan dolayi kuluckadaki disisine rahat vermeyen erkegime banyoluk takip ayrildim 5 dk suda dans etmis resmen bu sogukta :) hasta olmaz umarim kizginlik gecene kadar banyo vermelimiyim

B60ORV.jpg

Ehhehe.. sıçana dönmüş.
Maşallah..

Ne guldum aksm aksam :) sican lafiniza. siska cirkindi iyice tipsiz oldu duzeltmiyor tuylerini hala oyle duruyo digerleride sevdi banyoyu kavga ediyolar yikanmak icin.gunde 2-3 dk banyo vereyimmi buna kizginligini atsin

Son düzenleme:
Kızgınlığın giderilmesi için yulafta verilebilir.

Kızgınlığın giderilmesi için yulafta verilebilir.

Yulaf kabuksuz olaral yokta suan yulaf kepegi var sabah yumurtayla beraber bolca verebilirim olursa kac gune gecer kizginlik son 3 yumurtam kaldida canli suan icleri
Kirilmadan ciksinlar babada baksin istiyorumda

Son düzenleme:
Sihhatler olsun.. :) herhangi bir sampuan reklaminin yeni yuzu olabilir o derece yakisikli olmus. :)

Maşallah sipaya Güle güle besleyin

MaşaALLAH abim çok tatlı :) bnm bir sorum var tüyleri neden öyle oluyor banyodan sonra ?

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah sipaya Güle güle besleyin

tşk ederim yusuf bey.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:09 -->-> Daha önceki mesaj 08:09 --

Ortamın ısısı müsaitse her gün banyo yapmasında sorun yok..
Mamayı haftada 3 gün vermen yeterlidir.

tmm levent bey tşk ederim. soğuksada ısıtırız bebişler için :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:10 -->-> Daha önceki mesaj 08:09 --

MaşaALLAH abim çok tatlı :) bnm bir sorum var tüyleri neden öyle oluyor banyodan sonra ?

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ıslandığı için oluyor berşan :) abi değilim ablayım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:11 -->-> Daha önceki mesaj 08:10 --

sizde banyo verin mavişe :D rahatlasın

Merhaba Gülşen hanım kuşunuz banyo yaptıktan sonra bir sıkıntı çıktımı. oda sıcaklığı tahmini kaç derece ve kendiliğinden mi kurudu kuş Teşekkürler.

Yulaf kabuksuz olaral yokta suan yulaf kepegi var sabah yumurtayla beraber bolca verebilirim olursa kac gune gecer kizginlik son 3 yumurtam kaldida canli suan icleri
Kirilmadan ciksinlar babada baksin istiyorumda

Yulaf kepeğinin kendi ağırlığının 25 katı kadar su emebildiği söyleniyor.
Özellikle diyet yapanlar için, tokluk hissi vermesi için kullanılıyor.
Bu özelliğini dikkate alırsanız bence yulaf kepeğini kuşlarınıza vermemelisiniz.
Kuşların kursaklarındaki suyu emerek şişip sindirim zorluğuna sebep olabilir.
Özellikle yavru besledikleri dönemlerde yavrunun kursağında şişecek olursa yavrunun ölümüne sebep olabilir.

Merhaba Gülşen hanım kuşunuz banyo yaptıktan sonra bir sıkıntı çıktımı. oda sıcaklığı tahmini kaç derece ve kendiliğinden mi kurudu kuş Teşekkürler.

kendiliğinden kurudu kaloriferin yanındalar 18 derecedir tahmini .bi sıkıntı çıkmadı yavru baktığı için yuvalıkta ısınmıştır.bu aralar veriyorum banyo girmiyor zaten.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:59 -->-> Daha önceki mesaj 21:58 --

Yulaf kepeğinin kendi ağırlığının 25 katı kadar su emebildiği söyleniyor.
Özellikle diyet yapanlar için, tokluk hissi vermesi için kullanılıyor.
Bu özelliğini dikkate alırsanız bence yulaf kepeğini kuşlarınıza vermemelisiniz.
Kuşların kursaklarındaki suyu emerek şişip sindirim zorluğuna sebep olabilir.
Özellikle yavru besledikleri dönemlerde yavrunun kursağında şişecek olursa yavrunun ölümüne sebep olabilir.

tşk ederim yorumunuz için bi kaç kere verdim devamlı vermiyorum zaten protein için vermiştim ama yumurta yeterli oluyor tek başına + yumurta kabukları deli gibi tüketiyorlar zaten :)