Karadeniz Pet

Baroni elime alıştı fakat...

• Konbuyu başlatan Ozan KOCA
  • Başlangıç tarihi
O

Ozan KOCA

Guest
Selam arkadaşlar benim Baroniyi eğitiyorum... geçen hafta fotoğraflarını yayınlamıştım hatırlarsanız linki burada:
http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...mler/baroni-nasil-sizce-yasi-kactir-2064.html

Şu an eğitimin yem yedirme aşamasındayız, onu kafesten çıkarmadan elime yem koyarak besliyorum. Elimin üstüne çıkıp verdiğim yemleri yiyor. Fakat bugün yemini yedikten sonra parmağımı ve elimi ısırmaya başladı. İlk başta acıtmadan ısırıyordu fakat şimdi daha sert olmaya başladı. Bu normal mi ne yapmalıyım?

Elinizdeki yem bittikten sonra elinizi isiriyor ise elini yem saniyor olabilir,yada gagasi gaga tasini isiriyor gibi elinizi kemiriyordur.Bu benim dusuncem tabi mantik yuruterek soyledim.

Evet çok doğru yem bitmişti neredeyse o zaman ısırmaya başladı. Umarım alışkanlık haline getirmez ısırma olayını :D

Evet çok doğru yem bitmişti neredeyse o zaman ısırmaya başladı. Umarım alışkanlık haline getirmez ısırma olayını :D

sen yine iyisin yem bittikten sonra ısırıyor benim zilli parmağımı kafesin yakınlarında gördüğü an pusuya yatıyor hemen saldırıyor :) :D

Geri