petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Baroni elime alıştı fakat...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ozan KOCA tarafından 21 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Ozan KOCA

Ozan KOCA Guest

Selam arkadaşlar benim Baroniyi eğitiyorum... geçen hafta fotoğraflarını yayınlamıştım hatırlarsanız linki burada:
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...mler/baroni-nasil-sizce-yasi-kactir-2064.html

Şu an eğitimin yem yedirme aşamasındayız, onu kafesten çıkarmadan elime yem koyarak besliyorum. Elimin üstüne çıkıp verdiğim yemleri yiyor. Fakat bugün yemini yedikten sonra parmağımı ve elimi ısırmaya başladı. İlk başta acıtmadan ısırıyordu fakat şimdi daha sert olmaya başladı. Bu normal mi ne yapmalıyım?

2. Furkan YAMAN

Elinizdeki yem bittikten sonra elinizi isiriyor ise elini yem saniyor olabilir,yada gagasi gaga tasini isiriyor gibi elinizi kemiriyordur.Bu benim dusuncem tabi mantik yuruterek soyledim.

3. Ozan KOCA

Ozan KOCA Guest

Evet çok doğru yem bitmişti neredeyse o zaman ısırmaya başladı. Umarım alışkanlık haline getirmez ısırma olayını :D

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    sen yine iyisin yem bittikten sonra ısırıyor benim zilli parmağımı kafesin yakınlarında gördüğü an pusuya yatıyor hemen saldırıyor :) :D

5. Ozan KOCA

Ozan KOCA Guest

umarım ileride benimkide bu tarz işler yapmaz :D

Sayfayı Paylaş