petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Başarısız Kuluçka

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Abdullah Öztürk tarafından 12 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Abdullah Öztürk

Arkadaşlar kuşlarımın ilk kuluçka dönemi sanırım, maalesef başarısızlıkla sonuçlandı. Zaten problemli, ara ara bir yumurtlama dönemi geçimişlerdi. 6 adet yumurta vardı. Dişi kuş sürekli üstlerinde olmasına rağmen ilk yumurta 30 günü son yumurta da 20 günü geçti. Son bir veya iki yumurta için bir iki gün daha umudum var aslında. Dişi kuş hala çoğu zaman yatıyor , sizce ne yapmalıyım. Bir iki gün daha bekleyip yumurtaları alayım mı ?

2. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Tam emin olabilmen icin bekle veya flas isigini icine tutup yumurtanin dolu/bos oldugu anlasilabilir eger bossa kusu yormanin bi manasi yok

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Dostum eğer yumurtalar boşsa kuşu yorma, kuluçkayı sonlandır. Hayırlısı olsun.

4. Abdullah Öztürk

Yumurtaları aldım kontrol ettim embriyo oluşumu dahi olmamış boşuna yatmış hayvan :)

Teşekkürler yardım için

Sayfayı Paylaş