petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Başımız Şişti .!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Süleyman Aydın tarafından 22 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Süleyman Aydın

çift kuşlarımdan erkek olanı çiftleşmek istiyo kız olanda istemiyor sürekli kavga gürültü başımızın etini yediler :) ne yapmalıyım dişiye havuçlu mama yapacm bundan başka bir çözüm var mı

2. Tunç ÇAĞATAY

Ya dişiyi değiştireceksın kızışmış dişi alacaksın yada havuçlu mama ve nijer vereceksın

3. Süleyman Aydın

havuçlu mama verecemde kızışması çok sürermi başımızın etini yediler belki size abartıyorum gibi gelebilir ama gerçekten artık rahatsız ediyorlar bizi
    :(

#3 Süleyman Aydın, 22 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Ağustos 2013
  4. Furkan YAMAN

disi kac aylik biliyormusunuz bilmiyorsaniz bi foto atarmisiniz

5. Süleyman Aydın

dişide büyük nerden anladım derseniz gözündeki iristen 6 aylıktan büyük bunu size söyleyebilirim yani

6. Mehmet Gündoğdu

benim dişide aşımızı şişiriyor ciyak ciyak ötüyor sabah 7 gibi başlıyor alışmış olmasam bi dakka durdurmam valla alışacan sende :D

Sayfayı Paylaş