petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

basit bir soru kaç günde birbirlerine alışır

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sinan tarafından 22 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. sinan

sinan Member

Beğenileri:
    1
    arkdaşlar yeni mubiş aldım 2 tane erkkek playboy ama dişi pas vermiyor arasıra kafa atıyor yanına yaklaştırmıyor erkek çok kur yapıyor devamlı cıkcıkcık sesden yanına yaklaşılmıyor :) bunlar şiddetli kavga etmediler ama dişi den daha önce yavru alınmış , bunlar biribirine ne kadar sürede alışır 1 hafta oldu erkek bazen dişinin kaprisinden sırtınıda dönüyor ilgilenömiyor çünkü dişi fazla yaklaştırmıyor dişide9 aylık ceresi açık mavi beyaz napim fikir verin

2. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53
    Ben de bugun dişime es alicam ceresi aynı dediğiniz gibi. Ama daha once hic çift kusum olmadı acemiyim o yüzden bu konuya gelecek cevapları merak ediyorum:)

3. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    Çift muhabbet kuşları alicaginizda erkeği daha önce alın 1 hafta önce kafesin hakimi erkek kuş olsun disiyi 1 hafta sonra alın ama 2 sini aynı anda almışsın yapicak bisey yok 1 ay müddet ver baktın anlasamiyorlar disiyi değiştirirsin

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    kayahan beyin dediği gibi erkek kafeste baskınlık kurması için 1 hafta 10 gün tek olarak kafesi sahiplenmesi lazım

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşlarının birbirlerine alışması