basit bir soru kaç günde birbirlerine alışır

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sinan tarafından 22 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. sinan

sinan Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    arkdaşlar yeni mubiş aldım 2 tane erkkek playboy ama dişi pas vermiyor arasıra kafa atıyor yanına yaklaştırmıyor erkek çok kur yapıyor devamlı cıkcıkcık sesden yanına yaklaşılmıyor :) bunlar şiddetli kavga etmediler ama dişi den daha önce yavru alınmış , bunlar biribirine ne kadar sürede alışır 1 hafta oldu erkek bazen dişinin kaprisinden sırtınıda dönüyor ilgilenömiyor çünkü dişi fazla yaklaştırmıyor dişide9 aylık ceresi açık mavi beyaz napim fikir verin

2. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member
    Üye

Beğenileri:
    53
    Ben de bugun dişime es alicam ceresi aynı dediğiniz gibi. Ama daha once hic çift kusum olmadı acemiyim o yüzden bu konuya gelecek cevapları merak ediyorum:)

3. Kayahan Günay

Üye

Beğenileri:
    7
    Yer:
    İstanbul/Eyüp
    Çift muhabbet kuşları alicaginizda erkeği daha önce alın 1 hafta önce kafesin hakimi erkek kuş olsun disiyi 1 hafta sonra alın ama 2 sini aynı anda almışsın yapicak bisey yok 1 ay müddet ver baktın anlasamiyorlar disiyi değiştirirsin

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    964
    Yer:
    İstanbul
    kayahan beyin dediği gibi erkek kafeste baskınlık kurması için 1 hafta 10 gün tek olarak kafesi sahiplenmesi lazım

Sayfayı Paylaş