Karadeniz Pet

basit bir soru kaç günde birbirlerine alışır

sinan

Yeni Üye
arkdaşlar yeni mubiş aldım 2 tane erkkek playboy ama dişi pas vermiyor arasıra kafa atıyor yanına yaklaştırmıyor erkek çok kur yapıyor devamlı cıkcıkcık sesden yanına yaklaşılmıyor :) bunlar şiddetli kavga etmediler ama dişi den daha önce yavru alınmış , bunlar biribirine ne kadar sürede alışır 1 hafta oldu erkek bazen dişinin kaprisinden sırtınıda dönüyor ilgilenömiyor çünkü dişi fazla yaklaştırmıyor dişide9 aylık ceresi açık mavi beyaz napim fikir verin

Ben de bugun dişime es alicam ceresi aynı dediğiniz gibi. Ama daha once hic çift kusum olmadı acemiyim o yüzden bu konuya gelecek cevapları merak ediyorum:)

Çift muhabbet kuşları alicaginizda erkeği daha önce alın 1 hafta önce kafesin hakimi erkek kuş olsun disiyi 1 hafta sonra alın ama 2 sini aynı anda almışsın yapicak bisey yok 1 ay müddet ver baktın anlasamiyorlar disiyi değiştirirsin

Çift muhabbet kuşları alicaginizda erkeği daha önce alın 1 hafta önce kafesin hakimi erkek kuş olsun disiyi 1 hafta sonra alın ama 2 sini aynı anda almışsın yapicak bisey yok 1 ay müddet ver baktın anlasamiyorlar disiyi değiştirirsin
kayahan beyin dediği gibi erkek kafeste baskınlık kurması için 1 hafta 10 gün tek olarak kafesi sahiplenmesi lazım

Geri