Karadeniz Pet

Basketbol denemeleri (:

"senden basketçi olmaz birader" :D

Bayıldım sıpaya maşallah,elini az daha bardağa yakın tutaydında bi kerecik basket atabileydi yavrucağız :))

Ölen kuşumla futbol oynuyorduk bi, gerçi benimkide bi baltaya sap olup transfer olamadı ya neyse .)

Bi LeBron James,bi Allen Iverson yetiştirmeni bekliyoruz artık :D

senden basketçi olmaz :D hahah

maşallah maşallah kuşuna gene bişeyler sallıyor

maşallah neden böyle karamsar bakıyorsunuz ki bence daha sıkı antreman ve birde geniş bardakta denemelere devam ederler ise kesinlikle birşeyler olur keratadan ;)

çok sevimli bence maşallah kuşuna :) benim videolarımı diyordun ama seninki de çok güzel maşallah :D

senin videolardan gaza gelip ben de çekeyim bir tane dedim :) hep oynuyorduk bu kendi icatımız basketi, bir de kayda alayım bakayım nasıl olucak dedim , beğenmene çok sevindim :)

"senden basketçi olmaz birader" :D

Bayıldım sıpaya maşallah,elini az daha bardağa yakın tutaydında bi kerecik basket atabileydi yavrucağız :))

Ölen kuşumla futbol oynuyorduk bi, gerçi benimkide bi baltaya sap olup transfer olamadı ya neyse .)

Bi LeBron James,bi Allen Iverson yetiştirmeni bekliyoruz artık :D

teşekkür ederim sağolun beğenmeniz çok mutlu etti, bakalım sıkı idmanlara devam seneye drafta kadar :)

senden basketçi olmaz :D hahah

maşallah maşallah kuşuna gene bişeyler sallıyor

kendi çapında deniyoruz yaramaz kerata

maşallah neden böyle karamsar bakıyorsunuz ki bence daha sıkı antreman ve birde geniş bardakta denemelere devam ederler ise kesinlikle birşeyler olur keratadan ;)

bakalım :) biz de daha 2 aylık olmasına , gençliğine güveniyoruz :)

Beğenilmez mi bu :) çok güzel maşallah

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri