petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Başlangıç için Kafes

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve enfa tarafından 29 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. enfa

enfa New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, şimdilik Üretim falan dusunmuyorum sadece evımde yanıma guzel bir arkadaş istiyorum, onun için de öncelik güzel orta halli bir kafes arıyorum tum kafes onerılerınıze açığım.şimdiden ilginiz için teşekkur ediyorum.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    100-150TL civarında bütçen varsa Hagen Vision S01 sağlıklı, şık ve kullanışlı bir kafestir 1-2 kuş için yeter de artar.
    Eğer uygun fiyatlı kafes düşünüyorsan sarı boyalı prinç denen kafeslerden alabilirsin.

3. enfa

enfa New Member

Beğenileri:
    0
    özellikle su tür olsun şu ozellklerı şöyle olsun daha saglıklı kullanırsan,daha saglıklı olur dedgnz tum onerılerınızı bekliyorum üstadım.

4. enfa

enfa New Member

Beğenileri:
    0
    hocam bunların dısında pirinç denılen modellerde neler onemlı

Sayfayı Paylaş