Karadeniz Pet

Bayağı durgunlaştı

• Konbuyu başlatan Süleyman Aydın
  • Başlangıç tarihi
S

Süleyman Aydın

Guest
Kolay Gelsin Arkadaşlar dişi kuşum bugünlerde bayağı durgunlaştı kabarık duruyor hareketli ama eskisi kadar değil ne yapmam gerek ölen dişi kuşumda ilk önce böyle oldu sonradan öldü bunun ölmesini istemiyorm :(

Fotolar;
t3nzb.jpg

t3p1t.jpg

Yumurta bekleyebılırsın. benim anladıgım kadarı ile.

:D Ama dişi çiftleşmeye izin vermiyo kavga çıkarıyor nasıl oldu bu :D

Belki kızgınlık yumurtasıda olabilir diyecegım ama tam emın degılım.

Hocam dişi yuvalığı çok seviyor şimdi baktım ihsal yok ama dışkı gerçekten büyük hangisinin dışkısı olduğunu bilmiyorum bi kaç foto daha atayımmı daha iyi olur

İlk fırsatta atacağım Yanına yaklaştığım gibi yuvalığa kaçıyor. Yakaladığım ilk fırsatta atacağım geçen hafta bugün ablam bana kuşların yuvada çiftleşdiklerini gördüm dedi inanmadım gerçekmiş nasıl heyecanlıyım anlatamam :)

İlk fırsatta atacağım Yanına yaklaştığım gibi yuvalığa kaçıyor. Yakaladığım ilk fırsatta atacağım geçen hafta bugün ablam bana kuşların yuvada çiftleşdiklerini gördüm dedi inanmadım gerçekmiş nasıl heyecanlıyım anlatamam :)

Ablacığım çok fazla ilgilenme bu ara kuşlarla olur mu? Sakin olsun ortamlar, rahatsız etme. Çıkartma kafesten sakın. Vitamin ve mama takviyesi yap. Mürekkep balığı kemiği bulundur kafeste.

t3q7k.jpg

Bir başka foto hala aynı fikirdesinizdir umarım :)
Tamam abla hepsini yapacağım kaç günde bir mama vereyim
Bide kafesi temizlerken kafes tülünü sirkeledim çok feci şekilde tüy döküyorlarmış ne yapmalıyım

Ben yumurtlayacağına katılmıyorum. Benim dişi kuşum yumurtlayacağında tamam kuyruğu eğilmişti ama bu kadar değil bunu bildiğimiz dik iniyor aşağıya. Solunum yollarında bir rahatsızlık olduğunu düşünüyorum. Ayrıca kanatlarının düşmesi lazımdı.Moralini bozmuş gibi oldum kusura bakma.

Son düzenleme:
Son fotoğrafı görünce yumurta olmadığı kanaatine geldim açıkcası. Sanırım fotoğraf bizi kandırdı. :)

Dışkısı büyük diyorsun bir de. Kafam karıştı üretici arkadaşlar cevaplarsa daha sağlıklı olur bence.

Geri