Karadeniz Pet

Bayağı durgunlaştı

• Konbuyu başlatan Süleyman Aydın
  • Başlangıç tarihi
Tüh hevesim kursağımda kaldı :( peki ne yapmalıyım hastalığı için

Kuşunuzda yumurta filan yok hasta kuşunuz ishal varmı kontrol edin ve kuyruk tüy yapısıda bozulmuş gibi duruyor vitamin verebilirsin geçmiş olsun

İshal yok Geçenlerde kuyruk ile ilgili konu açtım sorun yok dediniz

İshal yok Geçenlerde kuyruk ile ilgili konu açtım sorun yok dediniz

Kuyrukda bir sorun yok zaten kafesin tellerine filan takılmış olabilir buda kuyruk yapısını bozar önemli birşey yok ama o kuyruk düşmesi iyi değil solunumunda bir sıkıntı varmı acaba hırıltı gibi birşey ?

Yok hocam kuyruk düşmesi korktuğundandır normalde öyle bi kuyruk düşmesi yok ama kabarık eski keyfi yok kuşun ne yapmalıyım veteriner bana bi vitamin vermişti böle küçük poşet içinde toz ölen kuşumda onu kullandım bayağı iyileşti ama sonradan öldü sizce yine aynısından alıyımmı

Yok hocam kuyruk düşmesi korktuğundandır normalde öyle bi kuyruk düşmesi yok ama kabarık eski keyfi yok kuşun ne yapmalıyım veteriner bana bi vitamin vermişti böle küçük poşet içinde toz ölen kuşumda onu kullandım bayağı iyileşti ama sonradan öldü sizce yine aynısından alıyımmı

İlacı bilmediğim için birşey söyliyemem ama bana bu kuyruk düşmesi korkudan değil gibi geliyor umarım yanılıyorumdur sağlıklı bir şekilde yaşar

Hocam buralarda iyi bir veteriner olsa götürürdüm bide uçma konusunda kafeste yakalamaya çalışıyorum yoruluyor kanatları açılıyor dışarıya salamıyorum çünkü yakalayamıyorum

Kafesin içinde o kadar yoruluyorsa benim tahminim solunum yollarında bir problem olabilir

uçurdum uçuyor konduğunda ise ağızını açmıyor ama vucudu ileri geri yapıyor nefes nefese kalmış gibi ne yapmalıyım ölmesini istemiyorum :( :( :(

;) Yarın olsun alıcam pazar günü bulamam diye çıkmadım yarın alacağım inş

uçurdum uçuyor konduğunda ise ağızını açmıyor ama vucudu ileri geri yapıyor nefes nefese kalmış gibi ne yapmalıyım ölmesini istemiyorum :( :( :(

bizimkileri ilk aldığımızda erkek olan nefes nefese kalıyordu uçamıyordu çok fazla ağzını açıp kapıyordu daha sonra yavaş yavaş alıştı..dengesini mi sağlayamıyor seninki ben öyle anladım..sen vitamin takviyesi yap

Ya iyi bi veteriner olsa götürürdüm güvenmiyorum veterinere ( bizim burdakine ) petshopçulara zaten güven olmaz neyse ya yarın ola hayrola

Oda büyük ve havalandırmalı sigaranın etkisinin olacağını sanmıyorum yarın vitamin alacağım inş yumurta mamasıda yaparım çok severler keratalar ama bu tedaviyi kaç gün arayla tekrarlıyım ?

Mamayı hergün verebilirsin aşırıya kaçmadan suyunada vitamini 2 günde bir koyarsın yani 2 gün vitaminli su ver 2 gün normal su 2 haftada böyle devam et

Geri