Karadeniz Pet

bayat yem hakkında

• Konbuyu başlatan Selahattin GÖKTAŞ
  • Başlangıç tarihi
S

Selahattin GÖKTAŞ

Guest
açık yem ne kadar sürede bayatlar? 2 yıl önce kaçan sultan papağanımın bir sürü yemi artmış eledim çekirdekleri falan. ama bayatlamıştır diye vermiyorum ama yemede kıyamadım çok fazla. israf olacak. sizce bayatlamış mıdır vermeli miyim vermemeli miyim? teşekkürler şimdiden.

2 yıl çok fazla uzun bir süre hemde açık elemişsiniz ama gizli küflenmiştir taze yem verin onlarıda dışarı serpin diğer kuşlar karıncalar yesin boşa gitmemiş olur ben öyle yaptım karıncalar temizledi.

2 yıl çok fazla uzun bir süre hemde açık elemişsiniz ama gizli küflenmiştir taze yem verin onlarıda dışarı serpin diğer kuşlar karıncalar yesin boşa gitmemiş olur ben öyle yaptım karıncalar temizledi.

tadına bile baktım abi :) küf falan yok ama güvenemedim yinede :) en iyisi dediğini yapmak sağolasın :)

Tadından değil küf dediğim görünmez mikroskopla görünür zamanla hasta eder kuşu. zaten kuş kadar mideleri var ne yicekler taze olsun demi.

ver ölmezse bayatlamamıştır.israf olmasın o kadar yem

ver ölmezse bayatlamamıştır.israf olmasın o kadar yem

biraz kibar olursanız ve haddinizi bilirseniz sevinirim...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:38 -->-> Daha önceki mesaj 19:37 --

Tadından değil küf dediğim görünmez mikroskopla görünür zamanla hasta eder kuşu. zaten kuş kadar mideleri var ne yicekler taze olsun demi.

tamam abim Allah razı olsun dediğini yapayım ben.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:37 -->-> Daha önceki mesaj 19:38 --

v49lu.jpg
duraneddin abiii :))

maşallah güvercinlere kumrulara mı nasip oldu yemler çok sevindim hemen yemin kokusunu almış gelmişler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri