petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bayat yem hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Selahattin GÖKTAŞ tarafından 26 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Selahattin GÖKTAŞ

açık yem ne kadar sürede bayatlar? 2 yıl önce kaçan sultan papağanımın bir sürü yemi artmış eledim çekirdekleri falan. ama bayatlamıştır diye vermiyorum ama yemede kıyamadım çok fazla. israf olacak. sizce bayatlamış mıdır vermeli miyim vermemeli miyim? teşekkürler şimdiden.

2. Duranettin ERAYDIN

2 yıl çok fazla uzun bir süre hemde açık elemişsiniz ama gizli küflenmiştir taze yem verin onlarıda dışarı serpin diğer kuşlar karıncalar yesin boşa gitmemiş olur ben öyle yaptım karıncalar temizledi.

3. Selahattin GÖKTAŞ

tadına bile baktım abi :) küf falan yok ama güvenemedim yinede :) en iyisi dediğini yapmak sağolasın :)

4. Duranettin ERAYDIN

Tadından değil küf dediğim görünmez mikroskopla görünür zamanla hasta eder kuşu. zaten kuş kadar mideleri var ne yicekler taze olsun demi.

5. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    ver ölmezse bayatlamamıştır.israf olmasın o kadar yem

6. Selahattin GÖKTAŞ

biraz kibar olursanız ve haddinizi bilirseniz sevinirim...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:38 -->-> Daha önceki mesaj 19:37 --

tamam abim Allah razı olsun dediğini yapayım ben.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:37 -->-> Daha önceki mesaj 19:38 --

[​IMG] duraneddin abiii :))

7. Duranettin ERAYDIN

maşallah güvercinlere kumrulara mı nasip oldu yemler çok sevindim hemen yemin kokusunu almış gelmişler

#7 Duranettin ERAYDIN, 3 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 3 Aralık 2013

Sayfayı Paylaş