Karadeniz Pet

Bayıldım bu pamuk kuşa sizce nasıl??

Snm232323

Meraklı Üye

Son düzenleme:
Albino sanirim gozler kırmızı gibime geldi masallah cok guzel kus

Çok güzel bi petshop a denk geldim arkadaşlar. Yavruları bi kafese ayırmışlar, beyazlar sarılar biyerde. Hepsi çok güzel kuşlardı. Bayıldımm ama benim bi oğlum var zaten onun yanına hangi rengi önerirsiniz?? Beyaz mı sarı mı yavru almak istiyorum da ilerde. Oğluşum da bu :

Bana da gözleri siyah gibi geldi. Çere kahve rengi kızışmış filan.
İyi eş olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:16 -->-> Daha önceki mesaj 18:15 --

Yeşilli sarılı spangle alırsan sarı parçalı yavru gelebilir.

Gözü kırmızı değildi ama çok tatlıydııı keşke alsaydım bugün baktım daha:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:16 --

Evet büyükcene bi dişiydi. Son fotodaki o değil o da sarıların kafesi. İnşsllah bi müddet sonra böyle bi dişi bulursam alıcam eş olarak. Sarı mı beyaz mı önerirsiniz yavruların rengi için?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:20 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

Bana da gözleri siyah gibi geldi. Çere kahve rengi kızışmış filan.
İyi eş olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:16 -->-> Daha önceki mesaj 18:15 --

Yeşilli sarılı spangle alırsan sarı parçalı yavru gelebilir.

İkinci fotoda yerde duran gibi mii? Beyazla nasıl olur yavrular çok merak ettim

Beyaz renk kuşlardan genelde mavi tonları geliyor.
Anne baba renkleri de önemli tabi..

Aa bilmiyordum tesekkürler. gelsin de mavi gelsinler :) ya sapsarı düşünüyorum yada bembeyaz. Beyazla pek bi renk uyumu olmuyor ama olsun. Tesekkürler tekrardan

Ben sapsari aldim kardesim cokda uyumlu oldular :) aşağı yukarı ayni tonlarda erkek kuşlarımiz .

4234d5a73460102020a7a873d1790aec.jpg

alacağın yerde biraz sağlık problemi var gibi genel olarak aldıgın kuşu dikkatli almalısın alırsan da kendi kuşundan uzak 5 6 gün farklı bir kafeste beslemeni tavsiye ederimm

alacağın yerde biraz sağlık problemi var gibi genel olarak aldıgın kuşu dikkatli almalısın alırsan da kendi kuşundan uzak 5 6 gün farklı bir kafeste beslemeni tavsiye ederimm

Hepsinin gözleri kapalı çıkmış ya öyle değillerdi buradan gerçekten de çok sağlıksız duruyorlar:) ama capcanlı ve çok tatlıydılar. Sadece beyazın yanındaki sarı kuşun tüyleri biraz garip olmuş onda bi sıkıntı olabilir. Diğerleri uyuklar gibi değillerdi fotoda öyle çıkmış gerçekten:) tesekkürler arkadaşımm tavsiyen için. Oğluma bulaştırmayayım hastalık Allah korusun.

Geri