petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

baykuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve wanchope tarafından 10 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. wanchope

wanchope Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar bugün babam elinde bir baykuş'la çıkageldi. sanırım birinin evcil hayvanıymış, kaçmış olabilir. kargalarıın saldırılarından kurtardığını söyledi babam. internetten ufak bir araştırma yaptım ve sanıyorum peçeli baykuş. şu an için tek gayem kuşun hayatta kalması, tipik bir türk mentalitesiyle kasaptan kuş başı aldım yarım kilo koydum önüne. tabii ki dokunmadı, lütfen bana ne yapmam gerektiğini söyler misiniz?

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Aşağıdaki video beslenmesi hakkında bir bilgi verebilir.
    [YOUTUBE]0E6eRQtUfx8[/YOUTUBE]

3. Mert Kalemci

Beğenileri:
    0
    Belki biraz alışması için zaman tanımak lazım. Evde varsa bir de kıyma ve tavuk eti deneyebilirsin. Evcil değilse biraz güçlendikten sonra doğaya bırakmak daha uygun olabilir. Baykuş beslemenin hukuki durumu nedir bilmiyorum. Yasak olabilir, biraz araştır istersen..

4. wanchope

wanchope Member

Beğenileri:
    0
    uğur bey video için teşekkürler. mert bey, baykuş'u beslemek gibi bir niyetim yok. zira imkanım da yok. iyi bakılacağından emin olacağım bir yere bırakmak istiyorum sadece.

5. shaggy

shaggy New Member

Beğenileri:
    1
    Dikkat et evcil degilse zarar vermesin sonra ☺☺

6. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Yaşadığım ilçede ona bir süre doğal hayatiymis gibi bakip daha sonra özgürlüğüne kavustutabilirim nitekim bulundugum bolge yani mardin mazidagi ilcesi yasam kosullari icin uygun diye dusunuyorum

Sayfayı Paylaş