Karadeniz Pet

bayram gezmesi

Furkan AYDOĞDU

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar biz bayram için babaannemlere gittik e haliyle tüm aile orada çocuklar flan hep kuşun yanına gittiler engelledim ama halam birkaç defa kafese elini soktu kuşları sever ama kuş onu tanımadığı için biraz ürktü arakdaşlar bi kaç gün babaannemlerdeyiz kuşun pisikolojisi bozulmaz dimi çünki bizim kuş baya korkakda milletde sürekli yaklaşıyıor zaten sizce kuş korktuğu için bana bir daha yaklaşmamazlık yapmaz dimi ?

arkadaşlar kuş artık elimi dimdikliyo baya ürkmüş galibağa halam lar flan biraz vahşi davranıyolar çocuklarda bende çocuklalrı engelliom ama halam lara bişe diemiom sizce kuş düzelirmi eve gidince

kuşu sakla veya yükseğe koy :)
Sanada iyi bayramlar

Dostum kuş için cehennem gibi yerdir şimdi orası bi yolunu bul yaklaşmasınlar veya kuşu sakin bir yere koy...

seninde bayramın mübarek olsun, kuşu yüksek bir yere koy.

evt gerçekten cehennem gibi bir yer hayvan için bende zaten onu yapmaya çalışıyordum ama her odada bir sürü insan var 5-6 tane çocuk yüksek bir yer arama yolundayım şu anda birde bizim sülalede kimse anlamıyor bu işi ne olacak bi kuştur diolar bana biliyormuş gibi bişiler diolar flan hayvan hep korktu zaten kuzenim çok korkuttu bi kere kafese vurdu konuşsana die sinir oldum neyse hepinizin bayramını kutlar sevgi ve saygıylar teşekkür ederim iyi bayramlar :)

Geri