Karadeniz Pet

bebek kırıklarım maşallah(Berkay ERDİNÇ)

Masallah saglikli uzun omurleri olsun bu bebeklerin, hepsi birbirinden guzel.

Maşallah, bereketli üretimler,hayirli satışlar olsun.

Maşallah Berkay Abi Çok Güzel Bebekler Hayırlı Üretimler. :)

Masallah cok guzeller hayirli uretimler dilerim.

Son düzenleme:
Masallah tombik bebelere, ozellikle gri cok hosuma gitti.

Son düzenleme:
Güle güle besleyin maşallah

Maşallah sağlıkla büyüsünler

tüm iyi dileklerınız için hepinize ayrı ayrı teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:52 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

Bunlar bebek değil azman maşallah
teveccühünüz necdet bey.tam istediğim gibi olmadılar biraz ince gibi beklentilerimin altında daha iyi olmalarını beklıyordum bakalım 2. agzı beklycez.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:26 -->-> Daha önceki mesaj 17:52 --

Maşallah kırık demeseniz kırık oldukları anlaşılmayacak oldukça orjınal duruyorlar :D
anlamadım cihan usta zaten kırık oldukları bellimi demek istediniz.

tüm iyi dileklerınız için hepinize ayrı ayrı teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:52 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

teveccühünüz necdet bey.tam istediğim gibi olmadılar biraz ince gibi beklentilerimin altında daha iyi olmalarını beklıyordum bakalım 2. agzı beklycez.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:26 -->-> Daha önceki mesaj 17:52 --

anlamadım cihan usta zaten kırık oldukları bellimi demek istediniz.

yani kırık olduklarını söylemeseniz herkes orjınal zanneder o derece güzeller anlamında yazmıştım bu şekilde düşünmeniz şaşırttı farklı bakış açısı bu olsa gerek :)

yani kırık olduklarını söylemeseniz herkes orjınal zanneder o derece güzeller anlamında yazmıştım bu şekilde düşünmeniz şaşırttı farklı bakış açısı bu olsa gerek :)
teşekkür ederim sağolun cihan usta.çoğu yerde başıma geldiğinden sorma gereği duydum.öyle düşündüm diyemem yani :)insanları inandıramıyorum kuşların kırık olduğuna ya onlar ingiliz yada showu başka bırsey sanıyolar yada ben.kuşlara ingiliz diyemezken bu ayarın çok altındaki kuşlar ingiliz diye satılıyor.bende kırık dıye ılan açınca tepkılerle karsılaşıyrm çoğu zaman artık banada öyle düşündürdüklerinden :)dolayı aklıma herşey geliyor :) kusura bakmayın.ayrıca sizden güzel yorum almak sevindirdi beni çok teşekkür ediyorum :)