Karadeniz Pet

Bebekk :)

Rıdvan Yılmaz

Yeni Üye
Öncelikle cümleten Selamun aleyküm. Muhabbet kuşu beslemeye ilk başta tek alarak başlamıştım. Sonradan bi hevesle çift yapmıştım bi türlü yavru alabilmek nasip olmamıştı maalesef. Evdeki durumlardan dolayı satmak zorunda kalmıştım ve sonradan bi şekilde gidip jumbo muhabbet çift aldım. Geçen günlerde erkeği kaybedince dişiyide satışa çıkarttım. O satılıncada bu bebeği aldım. Yorumlarınızı bekliyorum kuş için maşallah demeyide esirgemeyin :)

Maşallah.
Eğitmelik güzel bir kuş.
Güle güle besleyin.

Maşallah.
Eğitmelik güzel bir kuş.
Güle güle besleyin.

Teşekkürler. İlk günden ele alıştırmalara başladım zaten uysal bir kuş kafes içinde alıştı sayılır. Cinsiyet için anlam veremedim erkek diye aldım kuşu aldığım arkadaşta kesinlikle erkek dediği için ona güvendim. Ama beyazlık var gibi çok küçük olduğu için banamı öyle geliyor bi fikriniz var mı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:18 -->-> Daha önceki mesaj 16:12 --

flash olmadanda böyle

Resimler yanıltıcı olabiliyor ayrıca küçük olduğundan yanılgı alabilir ama bana erkek gibi geldi.

Maşallah çok tatlı Güle güle besleyin

Maşallah, çok tatlı. :) Cinsiyeti dişi gibi geldi bana.

Herkese çok teşekkür ederim :) flash yanıltıyo olabilir mi gerçi dişiysede beraberiz artık çok iyi anlaştık çok uysal ve oyuncu bi yapıda :)

Maşallah bebeğine. Bence de fotoğraf parlamış gibi duruyor, dişiyse ne değişir dimi.Başta öyle anlattın ki kendi yavrunu üretmenle sonuçlanacak sandım. :D İngiliz mi kuş?

Maşallah bebeğine. Bence de fotoğraf parlamış gibi duruyor, dişiyse ne değişir dimi.Başta öyle anlattın ki kendi yavrunu üretmenle sonuçlanacak sandım. :D İngiliz mi kuş?

Sağolun :) dişiysede bir şey değişmez artık keşke devamı öyle olsaydı ama ne yazık ki bi heves olarak kaldı. Kuş çekoslavak diye düşünüyorum. :)

Sağolun :) dişiysede bir şey değişmez artık keşke devamı öyle olsaydı ama ne yazık ki bi heves olarak kaldı. Kuş çekoslavak diye düşünüyorum. :)
Neyse olsun artık sen de zoru seçmişsin jumbo takımla. Evet ya farklı göründü gözüme ama aklıma çek diye bir seçeneğin de olabileceğı gelmedi ilk etapta. :D maşallah güle güle besle ne diyelim.

pek şeker maşallah. bana da dişi gibi geldi flash parlatmadıysa.

Geri