Karadeniz Pet

Bebekler yolda :)

muhabbetler yılda kaç kez kuluçkaya yatıyor, birde bu yavrular çıkınca ne zaman tekrar yumurtlar. cevap yok mu ? arkadaslar

belirli bir standart yok kuştan kuşa değişir kuluçka sayısı , yavruları büyüttükten sonra 10 - 15 gün icinde yumurtlayabilirler 1 gün sonrada yumurtlayabilir bu konuları genelleyemeyiz

Masallah beninkilerinde 2 yumurtasi var haka yatmadi 3. Yoldami tamda emin olamadim

arkadaşlar sayfaya yeni katıldığım için soru nerden soruluya bi türlü bulmadım yardım edermisiniz ? :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 13:48 --

arkadaşlar sayfaya yeni katıldığım için nerden nasıl soru soruluyo bi türlü bulamadım yardım edermisininz ?

soru

arkadaşlar sayfaya yeni katıldığım için soru nerden soruluya bi türlü bulmadım yardım edermisiniz ? :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 13:48 --

arkadaşlar sayfaya yeni katıldığım için nerden nasıl soru soruluyo bi türlü bulamadım yardım edermisininz ?

burdan solda ustte yeni konu diyor ona basip basligi belirtip sorunu sorabilirsin

benim soruma cevap verenlere teşekkürler sizin sayenizde buldum :)