Karadeniz Pet

bebişim 18 günlük oldu bakın nasıl gidiyo gelişimi

Emre oduncu

Yeni Üye
18 günlük oldu bebişim annesi kadar bende beslemiş oldum bu gün itabariyle parmagımıza tutunabiliyo ayakta geziyo kanatlarını cırpıyo ucacakmıs gibi
NbnQmX.jpg

4RjJ4G.jpg

PE1bL5.jpg

bu resimde annesinden kurtardıgım güne ait 9 günlükken

EEm1Xz.jpg

Son düzenleme:
öncelikle sizi tekrardan tebrik ederim kuşunuz sağlıklı görünüyor 2. resimde resmen yıkılmadım,ayaktayım diyor

maşallah çok iyi bakmışsınız nasıl beslediniz acaba

bir allahın kuluda çıkıp kuş 18 günlük neden gözleri açılmamış demiyor?

Son düzenleme:
Maşallah çok şeker. Gayet sağlıklı. Çok iyi beslemişsiniz.

Gözlerinin açılmamış olması mümkün değil, zaten son fotografta arkadas 9 günlük halini paylaşmış, orada gözleri açık.. sonradan birşey olmuş ve gözlerini açamıyorsa o apayrı bir durum.. İyi forumlar dilerim..

Maşallah. Kaç günlükken elle beslemeye başladınız ve şırıngayı hortumla kursağına mı basıyorsunuz yoksa şırınga ucundan kendisi mi yiyor ?

Maşallah. Kaç günlükken elle beslemeye başladınız ve şırıngayı hortumla kursağına mı basıyorsunuz yoksa şırınga ucundan kendisi mi yiyor ?

9 günlükken beslemeye basladım sırınganın ucundan kendi yiyor kursaga hortum sokmak bana göre sakıncalı o yüzden kendi yemesi daha iyi

çok güzel maşallah.. bende yeni üye oldum benimde 12 ve 14 günlük iki yavrum var ama bugün ötüyorlar yani sesler çıkartıyolar sürekli normalde anne ve baba beslerken ses çıkıyordu bugün çok farklı bunun sebebini ararken bu siteyi buldum..sizce normalmi bu durum ilk defa yavru besliyorum ve hiç bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim

çok güzel maşallah.. bende yeni üye oldum benimde 12 ve 14 günlük iki yavrum var ama bugün ötüyorlar yani sesler çıkartıyolar sürekli normalde anne ve baba beslerken ses çıkıyordu bugün çok farklı bunun sebebini ararken bu siteyi buldum..sizce normalmi bu durum ilk defa yavru besliyorum ve hiç bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim

Normaldir ses çıkarmaları artık öterler

Geri