petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bedava ev ısıtma

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve onurdondu1 tarafından 8 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. onurdondu1

iyi akşamlar arkadaşlar bayadır düşünüyorum acaba bir ev bedava veya doğal yani elektriksiz gazsız ısınırmı diye ama aklıma birşey gelmedi sizde bir düşünsenizde fikir alışverişi yapsak nasıl olur :)

2. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    üstüne birşeyler örtmek olabilir.

3. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Odanın ortasına çadırı kurun.. Çadırın tam önünede odun yığın.. Odunları birbirine sürterek kıvılcım çıkartmaya çalışın.. Ardından büyük bir ihtimalle odunlar alev alacaktır alev alır almaz hemen çadıra girin uyumaya başlayın sabaha kadar sizi ısıtacaktır :D

4. Tevfik AKTUNÇ

Sen bakma Muhammet'e hocam, at bir kablo çek kaçak elektriğini zaten çoğu yeri ödüyoruz seninkini de öderim sıkıntı yok :D

5. onurdondu1

öyle şey olmazda tek sen ödemiyorsun bizde ödüyoruz :)
    benim sorum daha farklıydı bizim ev soğuk değil ama yinede biraz daha sıcak olsa fena olmazdı basit pratik yöntemleri sormuştum mesela kapıya sünger yalıtım gibi

6. oem

oem Guest

elektrikli battaniye aylık faturana 6 tl yansır en fazla :D

7. onurdondu1

aklıma birşey geldi öyle deyince bir elektrilki battaniye alıp halının altından uzatıp soğuk olduğu zamanlar yakmak nasıl fikir alttan ısıtmalı ev :D

8. oem

oem Guest

kablolara dikey yük binmemesi gerekir,aşınır tel halıyı yakar,yakamasa bile uyurken koku yapar zehirler tehlikeli iştir elektrikli battaniye :)

9. onurdondu1

o zaman hiç bulaşmamalı ona birde ıslanma riskide var küçükken teyzem ben elektrikli battaniyede yatardık çok byük risk almışız be :D

10. oem

oem Guest

genelde elektrik çarpmadan zehirlenip ölüyorlar insanlar,yangın gibi aynı :) ülkede herşey pahalı olunca insanlar bu şeylere yöneliyor mecburen

11. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    yerde bağdas kur yanına 3 5 tane 50 kurusluk mumlardan yak ama oturdugun zemine klim falan at :D

12. onurdondu1

o paraya 500 wat lık ısıtıcılar var onlardan alır koyarım daha karlı :D aslında yapmak istediğim yeni bir icat :D belki tutar patentinide alırız mesela sürtünme kuvvetinden ısı yayan bir düzenek kurmak ben makinacıyım o kadarda zor gelmiyor düşününce :p

13. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0

Haha :D bulabilirsen öyle yöntem banada lazım :) :)

14. Duygu Nalbant

Evi alışveriş merkezine taşıyalım en iyisi:)

15. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

üst üst e 2 tane yorgan at üstüne sıcak olur... ;)

16. oem

oem Guest

aralarada sıcak su torbaları :D D: 10 adet en az :D

17. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    bol bol acı biber ye ev ısınmaz belki ama sen yanarsın sıcaktan :)

18. oem

oem Guest

içini ısıtan içeceklere yönelebilirsin :D

Sayfayı Paylaş