Karadeniz Pet

Bedava ev ısıtma

• Konbuyu başlatan onurdondu1
  • Başlangıç tarihi
O

onurdondu1

Guest
iyi akşamlar arkadaşlar bayadır düşünüyorum acaba bir ev bedava veya doğal yani elektriksiz gazsız ısınırmı diye ama aklıma birşey gelmedi sizde bir düşünsenizde fikir alışverişi yapsak nasıl olur :)

üstüne birşeyler örtmek olabilir.

Odanın ortasına çadırı kurun.. Çadırın tam önünede odun yığın.. Odunları birbirine sürterek kıvılcım çıkartmaya çalışın.. Ardından büyük bir ihtimalle odunlar alev alacaktır alev alır almaz hemen çadıra girin uyumaya başlayın sabaha kadar sizi ısıtacaktır :D

Sen bakma Muhammet'e hocam, at bir kablo çek kaçak elektriğini zaten çoğu yeri ödüyoruz seninkini de öderim sıkıntı yok :D

Sen bakma Muhammet'e hocam, at bir kablo çek kaçak elektriğini zaten çoğu yeri ödüyoruz seninkini de öderim sıkıntı yok :D

öyle şey olmazda tek sen ödemiyorsun bizde ödüyoruz :)
benim sorum daha farklıydı bizim ev soğuk değil ama yinede biraz daha sıcak olsa fena olmazdı basit pratik yöntemleri sormuştum mesela kapıya sünger yalıtım gibi

elektrikli battaniye aylık faturana 6 tl yansır en fazla :D

elektrikli battaniye aylık faturana 6 tl yansır en fazla :D

aklıma birşey geldi öyle deyince bir elektrilki battaniye alıp halının altından uzatıp soğuk olduğu zamanlar yakmak nasıl fikir alttan ısıtmalı ev :D

aklıma birşey geldi öyle deyince bir elektrilki battaniye alıp halının altından uzatıp soğuk olduğu zamanlar yakmak nasıl fikir alttan ısıtmalı ev :D
kablolara dikey yük binmemesi gerekir,aşınır tel halıyı yakar,yakamasa bile uyurken koku yapar zehirler tehlikeli iştir elektrikli battaniye :)

kablolara dikey yük binmemesi gerekir,aşınır tel halıyı yakar,yakamasa bile uyurken koku yapar zehirler tehlikeli iştir elektrikli battaniye :)

o zaman hiç bulaşmamalı ona birde ıslanma riskide var küçükken teyzem ben elektrikli battaniyede yatardık çok byük risk almışız be :D

genelde elektrik çarpmadan zehirlenip ölüyorlar insanlar,yangın gibi aynı :) ülkede herşey pahalı olunca insanlar bu şeylere yöneliyor mecburen

yerde bağdas kur yanına 3 5 tane 50 kurusluk mumlardan yak ama oturdugun zemine klim falan at :D

yerde bağdas kur yanına 3 5 tane 50 kurusluk mumlardan yak ama oturdugun zemine klim falan at :D

o paraya 500 wat lık ısıtıcılar var onlardan alır koyarım daha karlı :D aslında yapmak istediğim yeni bir icat :D belki tutar patentinide alırız mesela sürtünme kuvvetinden ısı yayan bir düzenek kurmak ben makinacıyım o kadarda zor gelmiyor düşününce :p

o paraya 500 wat lık ısıtıcılar var onlardan alır koyarım daha karlı :D aslında yapmak istediğim yeni bir icat :D belki tutar patentinide alırız mesela sürtünme kuvvetinden ısı yayan bir düzenek kurmak ben makinacıyım o kadarda zor gelmiyor düşününce :p

Haha :D bulabilirsen öyle yöntem banada lazım :) :)

Evi alışveriş merkezine taşıyalım en iyisi:)

üst üst e 2 tane yorgan at üstüne sıcak olur... ;)