Karadeniz Pet

bedava hagen vision

Canberközden

Meraklı Üye
Vision Lüks Kuş Kafesi (S01) + Nature Plan Muhabbet 1000 gr Hediyeli! - Pet Shop - Hepsiburada.com

adresine giriyoruz ve altaki kampanyalı ürünleri seçiyoruz
1 adet daha kafes yazıyo sepete ekleye basıyyoruz sepette 2 adet hagen vision 1 adet fiyatına olyor kargo falan veriyoruz sadece kamanya yada açık kendim buldum vision alacaklara eğer gelmesse faturada yazdığı için yasal yollara başvurabiliriz bende en yakın zaman da alıcam ve 2 ciyi bir arkadaşıma 90 tl ye satmayı düşünüyorum

eminmisin diyenlere ya yanlış var ama yasal hak faturada yazıyor

doğru olabilir 5 tane aldığında bi tane de kendi ekledi..
x9YR4N.png

ve 118 liği silince 0 tlelik 118 oluyor lütfen kimse bildirmesin siteye biz alana dek

:) bugun mü denir bu

hata falan yok kampanya o bir adet alana bir adet bedava
ürün açıklamaları kısmından kampanya ve yorumlar bölümüne bakın orada yazıyor.

iade de var kim sipariş edebilir benim ailem karşı çıkı o benim şimdi 100 tl var 20 sinde harçılığım gelcek belki ozaman iade varmış o yüzen alınabilir

Yuvalık takma yeri yok mu :eek: çok saçma o zaman. peki kapı büyüklüğü nasıl oraya falan takılmaz mı

doğru bişey sen 156 tl ye 2 adet hagen vison s01 ve 2 adet 1 kilo yemi bul ben senden alim

2 adet tel kesip yapılacak şeyleri büyütmeyin bizim arkadaşta var çok kolaymış her şeyi sizin kafesinizden 2 tANE FİYATNIA SADECE TÜLÜ VAR BUNUN ORJİNAL