Karadeniz Pet

bedava hagen vision

Aldım bakalım ne olacak.. Böyle bi kafese ihtiyaçım vardı zatn :D

stok yok derler gene yollamazlar sözleşme iptale girer belli sürede sözleşme iptal olur eger 1 artı 1 indirimi yoksa yollmazlar dostlarım

2 adet tel kesip yapılacak şeyleri büyütmeyin bizim arkadaşta var çok kolaymış her şeyi sizin kafesinizden 2 tANE FİYATNIA SADECE TÜLÜ VAR BUNUN ORJİNAL

şu kafesi kur.kıyamazsın kesmeye.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:56 -->-> Daha önceki mesaj 21:55 --

anlamadığım diğer pet şoplarda bu model kalmamış.bunlar beleş veriyo

eNL3Qg.png

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:59 -->-> Daha önceki mesaj 21:58 --

Uğur kurarken yuvalık ı içine köşesine koysak sorun olmaz sanırım :D kocaman kafes :D

eNL3Qg.png

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:59 -->-> Daha önceki mesaj 21:58 --

Uğur kurarken yuvalık ı içine köşesine koysak sorun olmaz sanırım :D kocaman kafes :D

:) içine koyulcak yuvalık var ama alan daralıyor.bi çaresini bakarsın artık ama kafes buram buram kalite kokuyor

Kafes için çifti bozarım :p çiftleştikten sonraki yavru için ön hazırlık yapmış olurum kafes gelsin hele kuş alırım :D

eNL3Qg.png

Ilginc aslinda, alan alsinda 3 gun sonra siteye bi sorayim :) Hayırlı olsun samet bey.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Arkadaşlar Foto da gördüğünüz gibi ikinci kafes hediye, adamlar indirim 118,56 TL yazmışlar. bi yanlışlık yok yani :)

Ben bugun aldım siteden bir arkadaştan sıfır olarak. bencede buram buram kalite kokuyor. kocaman 4 oda bir salon kuş için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:04 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

Kısmet kampanyayı kaçırdık

Teşekkür ederim Serhat hocam :) İndirim 118,56 Tl yazdıkları için ben tatmin oldum açıkcası :)

Teşekkür ederim dostum :) çiftim kafesi duyunca çiftleşmeye başladı :D :D

Canberk böyle bi konu açtığın için sana da teşekkür ederim :)

Kuşlarım için çok sevindim valla :D Peki yanında gelen yem için ne diyosunuz var mı kullananız ?