Karadeniz Pet

bedava hagen vision

ben de sipariş verdim. ürünyorumunda bir alana diğerinin bedava olduğunu yazmışlar. ayrıca sözleşmede de öyle yazıyor. bakalım ne olacak. çok sevindim ama teşekkür ederim konuyu açan arkadaşa. sayenizde nezamandır istediğim hagen visiona kavuştum hem de çok uygun fiyata :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

Teşekkür ederim dostum :) çiftim kafesi duyunca çiftleşmeye başladı :D :D

hahahaha:D

Ben alicam diğer kafesi 85 TL te kargo alicidan olarak saticam alici varmı

yavrularım size yeni kafesler aldım dedim Beşiktaş Beşiktaş demeye başladılar. Nasıl gönül alacaklarını biliyor keratalar :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

Ben alicam diğer kafesi 85 TL te kargo alicidan olarak saticam alici varmı

kargo ile birlikte 156 TL ye geliyor ona göre yap hesabını Canberk :D bence kafes gelsin öyle satarsın, belki kafese hayran kalıp bi kuş daha alırsın.

aldım da eğer 2. bedavası yoksa pahalı bir kafes için 156 tl :/ :confused:

kardeş bu ikinci yem için olmasın

ikincisi yoksa derken gelmezse mi diyorsunuz. faturada İNDİRİM : 118,56 TL yazıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:43 --

KgP54b.png

dostum gördüğünn gibi indirim 118.56 tl yazıyor. yem için değil yani. :)

doğru valla öyle diyor. Canberk dostum büyüksün! :)

güncelleyin sabaha kadar kalsın yarın kilit olacak çünkü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:19 --

muhammet abiye sesleniyorum böyle bir yararlı konu için bir rütbe alırım herhalde :)

neden kilit olacak? tamamen cahilliğimden soruyorum

stokta bitiyo bende alıcam :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

yazdığım yorumları geğenirmisiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:48 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

Güncel++++++(((((((rütbeli isterim muhabbet abi))))))))

stokta bitiyo bende alıcam :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

yazdığım yorumları geğenirmisiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:48 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

Güncel++++++(((((((rütbeli isterim muhabbet abi))))))))

rütbeli isterim muhabbet abi

gece gece sesli güldüm :D :D :D

hepsiburada.com sizin yüzünüzden fiyat artırımına gitti :) alan arkadaşlara hayırlı olsun, almak isteyipte kaçıran arkadaşlarıma çok geçmiş olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:29 -->-> Daha önceki mesaj 00:23 --

bedavası hala devam ediyor panik yok :)

Harbi harbi 180 tl yapmışlar :)

Kafesin özelliği nedir? Neden bu kadar talibi var anlamadım. :)