Karadeniz Pet

bedava hagen vision

Şaka maka cidden güzel bir kafes, hagen zaten kaliteli bir markadır. Alanlara hayırlı olsun .

Herkese 2 adet gelecek içiniz rahat olsun :) Bu tür kampanyalarda size zahmet beni özel mesaj ile haberdar ederseniz çok makbule geçer :) Çünkü pek konuları takip etmeye fırsatım olmuyor. Haberim olmuş olsaydı eğer dünkü fiyattan en az 5 tane sipariş verirdim :)

Yalnız şuan ki fiyatı KDV DAHİL 198 TL olmuş durumda.

---------------

Saat = 18:11 / HepsiBurada ile iletişime geçtim ve fiyatın 198 TL olduğunu dünkü fiyatla aynı olmadığını söyledim. 30 dakika içerisinde fiyatı kdv dahil 160 TL'ye indirmişler. +50 TL Hediye Çeki var :) 50 liralık çeki 100 TL alt limitli alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bu fırsat kaçmazzzzzzz....

Seda hanım kafesleriniz geldi mi? Ben sehir dışına çıkmak zorunda kaldım kargo da bekliyor.

garip bir durum yok ayni site vitakraft yemi 7 tl ye satmisti temmuz ayinda

Adamlar ne yapacagını şaşırdı :D prese devam arkadaşlar. :D

Gerçekten çok iyi dükkanı mı kapatıyorlar acaba :D

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seda hanım kafesleriniz geldi mi? Ben sehir dışına çıkmak zorunda kaldım kargo da bekliyor.

Kaç gündür bakıyorum kargoya bile verilmedi. ürünleriniz hazırlanıyor diyor. :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:38 -->-> Daha önceki mesaj 11:00 --

şimdi mail geldi kargoya yeni vermişler :) yarın elimde olur heralde. siz aldınız mı samet bey? mesajınıza cevap yazdım ama gitmiyor nedense oyüzden ben de buraya yazdım.

Sipariş verip henüz eline ulaşmayan arkadaşlara böyle bir mesaj gelmiş olabilir takip edin.

Bir başka forum sitesinde sipariş veren arkadaşa bu cevabı vermişler.

hepsiburada.com "tedarikçilerinin ürünü temin edemediği için siparişimin iptal edildiği ve bedelinin iade edildiği" şeklinde bir mesajla siparişimi iptal etmiş.

Yanı kısacası kafes işi yattımı ?

Kafes işi yattı değil , denemek lazım hocam ben aldım geldi kafesler de daha kuramadım.

Bu kampanya hala geçerli mi acaba bilen var mı? Tatlışıma yeni kafes almak istiyorum tek kuş için uygun mudur?