Karadeniz Pet

Before After - Yeni Kafes Yeni Hayat

• Konbuyu başlatan 3.mevki
  • Başlangıç tarihi
3

3.mevki

Guest
Kafes böyle geldi

Yıkayıp ve temizledikten sonra görücüye hazır hale geldi.

Tabağıyla Birlite Temizlik Dert Değil Artık

Yeşilin Güzel Hali

Bilmeden Alınmış ve Boşa Masraf Yapılmış Kafesteki Yaşantıları

Zeolit Kumumuzu da Aldık, elbet.

Dişiyi kümese koyar koymaz Erkeğini Temizlemeye başladı

Yeni Evlerine Alışmaları Zaman Alacağa Benziyor.

Küçük Bir Yaşam Öyküsünün Sonu

Merhaba Arkadaşlar ;

Eminim sizlerde, bütçenize göre minik dostlarımızın en iyi şekilde yaşamasını istersiniz, güzel mamalar, tünekler ve diğerleri. Kafes almak konusunda çok düşündüm, araştırdım. PVC almaya karar verdim.

PVC kafes/kümes konusunda haklı itirazlar yok değil. Gönlüm "Hagen" kafes/kümesten yanaydı, istedğim modeli hayli pahalıydı. Ne yaparsak yapalım, dostlarımızın doğal ortamlarının konforunu vermemiz, yaşatmamız mümkün değil elbet.

Tel kafeslerin konforsuzluğu ve diğer olumsuz özelliği beni PVC kafe/kümes almama itti.

PVC kafesin istediğim ölçülerde olması, dostlarımızın hareket özgürlüğü için fayda sağladı.

Minik dostlarım yeni kafeslerine alışmaya çalışıyorlar ve şimdilik bukadar:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
gönülden kutlarım sizi, çok iyi olmuş...

Hayırlı olsun :) kafasi aldığın yeri ve fiyatını söylermisin

Kafes güzel ama yan tarafında yuvalık deliği yok sanırım birde teller dikey olmasa daha güzel olurmuş. Nerden ve kaça aldınız hayırlı olsun.

serdiğiniz malzeme zeolit sanırım. ondan ortalama ne kadar gidiyor. bir kerelik tabana yani. sipariş vercemde kaç kg alsam kestiremedim: 4 kg ne kdar gider acaba

Tekrar Merhaba ;

Kafesi 70 liraya aldım.

Yükseklik = 44 cm

Genişlik =60 cm

Derinlik =36 cm

Kafesi Buradan aldım- Tıklayınız

Kargo Ücreti ; 10 -istanbul-malatya-

Kafesin Dezavantajı ;

Yuvalık için ayrıca yer yapılmamış. Fakat tel'e 2 kapı yapılarak yuvalık takılabilirlik amaçlanmış.

Tellerin yatay olmaması. Kafes alırken çok düşündüm bu detayı fakat korktuğum gibi olmadı. Dikey tel üzerine 4 şerit yatay tel yapılmış. minik dostlarım bu ayrıntıyı lehlerine kullandı :)

Zeolit kumu ben bol kullandım biraz :)
500-600 gram kullandım fakat tabakta boş yer kalmadı hatta fazla bile oldu diyebilirim.

4 kg aldım kilosu 2.5 liradan. 8 lirada kargo ücreti ödedim -balıkesir, malatya-. 2 ayda bir değiştirebilirliğinden bahsediliyor . Temizliğine göre bu süreyi uzatacağım veya kısaltacağım.

Memnun kalırsam almaya devam edeceğim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tekrar Merhaba ;

Kafesi 70 liraya aldım.

Yükseklik = 44 cm

Genişlik =60 cm

Derinlik =36 cm

Kafesin Dezavantajı ;

Yuvalık için ayrıca yer yapılmamış. Fakat tel'e 2 kapı yapılarak yuvalık takılabilirlik amaçlanmış.

Tellerin yatay olmaması. Kafes alırken çok düşündüm bu detayı fakat korktuğum gibi olmadı. Dikey tel üzerine 4 şerit yatay tel yapılmış. minik dostlarım bu ayrıntıyı lehlerine kullandı :)

500-600 gram kullandım fakat tabakta boş yer kalmadı hatta fazla bile oldu diyebilirim.

4 kg aldım kilosu 2.5 liradan. 8 lirada kargo ücreti ödedim -balıkesir, malatya-. 2 ayda bir değiştirebilirliğinden bahsediliyor . Temizliğine göre bu süreyi uzatacağım veya kısaltacağım.

peki bunlar kirlendiği zaman yıkayıp tekrar kullanılabiliyormu. çünkü bildiğim kadarıyla zeoliti havalandırdığın zaman uzun zaman nem kokuyu emmeye devam edebiliyor. ama dışkıdan arındırmak nasıl olucak

Hayırlı ugurlu olsun güle güle kullan kardeşim

Hayır olsun hocam gayet güzelmiş kafesin.

Tekrar Merhaba ;

Kafesi 70 liraya aldım.

Yükseklik = 44 cm

Genişlik =60 cm

Derinlik =36 cm

Kafesin Dezavantajı ;

saol kardesım bu sıteden bende bıtane buna benzer almayıo hedeflıyorum :D tekrar tesekkurler hayırlı ugurlu olsun

Malatyalı hemserım hayırlı olsun öncelıkle özel mesajdan cep tlf veya face adresını yollarsan az konusalım senınle :)

Geri