Karadeniz Pet

beklediğimiz yumurta geldi

Aşkın TOSUN

Paylaşımcı Üye
1 haftadır yuvayla daha çok ilgilenen muhabbetlerim yumurtladı
Not: Dişi [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] Abinin karne hediyesi olarak verdiği dişidir
zE67gD.jpg

zE67m6.jpg

WrNLZ2.jpg

Yeni çıkan yavrumuz bu çiftimin deneyim kazanmaları için aynı günde yumurtlayan dişimin 3 yumurtasını bu çiftin altına kaydırmıştım bu çiften ilk yumurtalarında 1 dolu yumurta vardı ve oda çıkmışbulunmakta

Q4Ap8r.jpg

Son düzenleme:
İnşallah sağlıklı yavrular alırsın ve devamı gelir :) kuşlarını karanlık bir ortamdamı tutuyosun ? Evde değil anladığım kadarıyla?

Hayırlı olsun devamının gelmesi dileğiyle.
Teşekkürler devamı gelirde tahminimce dolu olmazlar ilk yumurtası olduğu için

İnşallah sağlıklı yavrular alırsın ve devamı gelir :) kuşlarını karanlık bir ortamdamı tutuyosun ? Evde değil anladığım kadarıyla?

Teşekkürler aynen bahçede bulunan evde besliyorum orasıda biraz kuytuda duruyor ve ışık almıyor bende karşısına ufak ışıklardan taktım akşama kadar onlardan yağıyor

Hayırlı üretimler olsun. Devamı gelir inşallah.

Hayirli olsun darisi yumurta bekliyenlerin basina

Soğuk mu orası , mesela kaç derece orası ? Gerçekten bilmem gerek bende öyle biyer düşünüyorum .

hadi gözün aydın bol üretimler

Öncelikle Murat Demir ağabeyiye teşekkür ederiz çok güzel bir dişi sahiplendirmiş. Sonrasında kuşlarınıza maşaallah bereketli üretimler olsun inşaallah. İlk kuluçka boş olacak diye bir kaide yok hayırlısı diyelim

hey masallah saglam dişiydi zaten hayırlı olsun bol bol yavrular dılerım

Teşekkür ederim abi senin sayende iyi bi damar kuşum oldu

Öncelikle Murat Demir ağabeyiye teşekkür ederiz çok güzel bir dişi sahiplendirmiş. Sonrasında kuşlarınıza maşaallah bereketli üretimler olsun inşaallah. İlk kuluçka boş olacak diye bir kaide yok hayırlısı diyelim

Teşekkür ederim inşallah boş çıkmaz