Karadeniz Pet

Beklemelimiyim ?

• Konbuyu başlatan Aliyilmaz
  • Başlangıç tarihi
A

Aliyilmaz

Guest
Arkadaşlar abiler ablalar hobiciler üreticiler bana yardım edicekler şimdiden teşekkürler. Salma kafeste 3 çift kuşum var getireli daha 4 gün oldu. Ancak daha hiç yuvalıklarına girdiklerini görmedim sürekli tünekte duruyolar arada bir de yem yemeye su içmeye iniyolar. Ayrıca dişilerden 1 tanesinde yumurta var sanırım. Acele mi ediyorum. Yuvalıklara girmeleri için bişey yapmam gerekiyo mu ?

ohhoo çok acelecisin :D benim kuşlar 2 ay oldu hala girmediler :D

Salma Kafesin boyutu nedir öncelikle? İkinci olarak da daha önce çift olarak tek kafeste ise kuşlar bildiğim kadarıyla zor oluyor çiftleşmeleri

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

2 ay mı maşallah :) kafesin her yeri 150cm kuşlarıda salma kafesten aldım.

Biraz daha zaman tanı bence de ortam değişikliği falan etkili bu konuda.. Ayrıca kafesi merak ettim resim çekebilisen mümkünse:)

benim sıpaları 2 ay bekledim çiftleşmeleri için yakında ilk yumurtaları gelecek gibi dişini poposu şişti dışkısıda buyudu

Ya resimleri var daha öncede uğraştım ama siteye koymayı başaramadım. Kuşlarımıda tanıştırmak isterim sizlerle ama dediğim gibi koyamadım fotoğrafları.

hızlı resim.com a girin oraya fotoğrafı bilgisayarınızdan atın sonra ikinci linki buraya yapıştırın gönderin.. maşaallah kuşlarınıza

http://www.muhabbetkusu.com.tr/showthread.php?t=6

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:16 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

Ya da bu konudan sorun çözülür

Hocam çok güzel anlatmışsınız ama ben telefondan kullanıyorum siteyi

Pc için tabi bu telefondan nasıl olur bilmiyorum

Benimkilerde 2-2.5 ay oldu yeni başladılar yuvalığa girmeye.

Geri