Karadeniz Pet

Beklenen Gün Geldi Çattı ve MUTLU SON :)

Serkan ERKAN

Onursal Üye
Arkadaşlar yaklaşık 2 3 aydır uzun uğraşlarla çok değer verdiğim bir jumbomun yavrusunu alma hevesiyle çaba gösteriyordum , ve bugün beklenen gün geldi İLK YUMURTASINI yapmış :) Şimdilik nazardan korkan biri olarak ve dişiyi rahatsız etmemek adına sadece babanın resmini ekliyorum..Zaten babaya baktığınızda yavruların nasıl olacağını az çok tahmin edersiniz heralde :)

Saygı ve sevgilerimle..

İşte Meşhur Babamız :)

2aikj9i.jpg

Maşallah Serkan Bey, baba adeta bir çınar gibi. :D Yavruların babaya çekmesi dileğiyle. Çok ihtişamlı görünüyor.

Teşekkürler Sevtap hanım..

Baba dedigin boyle olur :D insallah bi sorun cikmaz da yavrular saglikli bir sekilde cikarlar.
Boyle jumbolari gorunce valla elimdekilerin hepsini satip sirf jumboya donesim geliyo :D

Maşallah böyle kuşları beslemek inşallah bizlerde nasip olur.

Onur bu baba başka baba , yurt dışından getirttiğim başka çiftimde var evde onlarında anne babasının maşallahı var ama bu erkek bambaşka heybetli kuş MAŞALLAH..

Bakalım yavruları nasıl olacak onu çok merak ediyorum..

Şafak 2 ay :)

Serkan abi o duygu cok guzel birsey ilk once hayirli olsun babasida cok yakisikli bir kus bakalim yavrularin dort gozle fotograflarini bekliyorum kolay gelsin :)

Valla Abi 41 kere masallah nasil gecicek bu 2 ay desene :D seninle bizde safak saycaz :)

Tabiki fotolarını paylaşacağım..

Çok yakında diğer Showlarım ve İngilizlerimin yavruları yeme düşecek..Hepsinin ayrı ayrı fotolarını çekerek sizlerle paylaşacağım..Şuan 10 ile 25 gün arası yaklaşık 15 yavrum var..Yeme düştüklerinde paylaşacağım sizlerle...

Abi bende jumbom var diye övünüyordum :D Hey maşAllah asalete bak, yavrusu yumurtalıktan atladığında bi fotoğraflarına bakalım abi olursa bin kere maşAllah diyelimde göz değmesin bu arada :)

Sonunda banada paylastiracaksiniz kuslarimin resimlerini :D
Ama uretimhanemin son birkac rutusu kaldi onlarida halledeyim hersey guzel olacak :D
Senin kuslarin kadar heybetli olmasalarda kendi aralarinda yarisiyorlar :D

Tevfik gece gece güldürdün beni yavvv :) Bizimki jumboda senin ki leylek değilyaaa :) seninkide jumbo merak etme güzel kuş maşallah ..En güzel kuş senin kuş :)

Sonunda banada paylastiracaksiniz kuslarimin resimlerini :D
Ama uretimhanemin son birkac rutusu kaldi onlarida halledeyim hersey guzel olacak :D
Senin kuslarin kadar heybetli olmasalarda kendi aralarinda yarisiyorlar :D

Estafurullah Onur ben asalet gösterisi yapmak için bu resimleri koymuyorum :) eminim sizlerin kuşlarıda bu kadar sağlıklı ve heybetlidir..

Ben herzaman derim ve diyorum , sizlerin daha iyileri olsun ben mutluluk duyarım..Sonuçta bizler ilerleteceğiz bu güzel kuşların soyunu..Sen yada ben farketmez yeterki üretebilelim ..

Tevfik gece gece güldürdün beni yavvv :) Bizimki jumboda senin ki leylek değilyaaa :) seninkide jumbo merak etme güzel kuş maşallah ..En güzel kuş senin kuş :)

Yok abi öyle bir çekişmem yokta, hadi yinede benim olsun :p Şaka bir yana abi çok güzel kuş gerçekten bin kere maşAllah, Allah nazarlardan esirgesin. Böyle içim cız etti bi ah çektim çok güzelmiş :)

Allah daha güzellerini ( gerçi sendeki daha güzel ama) nasip etsin sana :)

Maşallah. Allah nazardan saklasın. Sağlıklı yavruları olmasını dilerim. Gözünüz de aydın olsun :D

Yok yaa sanmıyorum :) Eren bey orada maşallah babında söylemiş ..

Geri