petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

belirtilerin anlamı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve limon61 tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. limon61

limon61 Guest

kuşumdaki son 3-4 gündeki değişiklikler : parmaklarımız tırnaklarımı, dudaklarımı dişlerimi ısırmaya başladı.Korktuğudan değil oyun amaçlı yapıyor az önce de su gibi elime pisledi ama ishal değil şeffaf şekilde çiş gibi sanki.2-3 haftadır poposunu kafes demirlerine sürütyordu arasıra .bu kuşumun garip hareketleri bunların anlamı ne olabilir

2. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    emin deilim ama kuş kızışmış galıbağa ondan oluyodur yanina eş alın

3. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    kızışmiş olabilir

4. limon61

limon61 Guest

benimde aklıma geldi ama 0-4 aylık kuş nasıl kızışabilirki

5. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    valla çok bi bilgim yok ben bildiğimi söyledim ama ustalar cevap yazar

6. oguzhan01

oguzhan01 Guest

Kuşunuz erkek sanırım ? poposunu sürtmesi dışındaki hareketler ve cıvık kaka bende ki kuşta da var. ben araştırmalarım ve sorduğum kişilerden edindiğim bilgiler sonucu yaz döneminde çok su içen kuşlar ishal olmamalarına rağmen cıvık yapıyorlar.antibiyotik vitamin ishal ilaçlarını da kullandım hala cıvık ama kuşta ishal belirtisi yok o yüzden sizde takip edin bu şekildeyse kuşunuz korkmanıza gerek yok . diğer hareketlere gelince tüy dökümünde olabilir benimki de tüy döküyor biraz agresif bu aralar biraz zahmetli geçiyor tüy dönemleri ondan olabilir ben bazen kuşum istemediği halde dışarı çıkarırsam fena ıssırıyor rahatsız edilmek istemiyor:)

7. limon61

limon61 Guest

Evet bu olabilir iste.tüy dokumu aklima gelmemişti Teşekkürler

Sayfayı Paylaş