Karadeniz Pet

Ben bir sokak kedisiyim!

selen canaydın bedel

Onursal Üye
BEN BİR SOKAK KEDİSİYİM!
Ben bir sokak kedisiyim...3 aylıkken çöpten mama yemeği ögrendim ben.Evde beğenmeyip yemediğiniz ve poşetlere koyup ağzını sıkı sıkı kapattıgınız o poşetleri tırnaklarımla parçalamayı öğrendim ben.Kapınızın önünü kirletmesin diye bir tas su koymadığınız için su birikintilerinden su içmeyi öğrendim ben.Kuytu bir yere apartmanın içine ya da balkonuna sığınmama izin vermediğin için araba motorunda yatmayı öğrendim ben.Arabaların altında ezildim, sokaklarda tekmelendim.Sırf sokak kedisiyim diye beni beğenmeyip cins kedi aldığın için sokaklarda ÖLDÜM ben...
Öldüm!
Şimdi sıcak evinizde gönül rahatlığı ile kafanızı yastığa koyabilirsiniz. Düşünmeyin sokaktaki tehlikeleri. Yağan yağmur bizleri ıslatır, yağan kar sadece bizlerin donmasına sebep olur.Arabaların motorlarına ısınmak için gireriz parçalanan bedenler bizler oluruz. Sokaklarda kuytu köşelerde yavrularımızı dünyaya getiririz sizin çocuklarınızın elinde bizim yavrularımız oyuncak olur !Şimdi uyu gönül rahatlığı ile vicdanını at bir köşeye duyma sesimizi duysanda aldırış etme.Duyanlara engel ol. Önümüzdeki suyu al yemeğimiz olan çöp poşetlerini sıkı sıkı bağla bizler açamayalım diye.Sen evinde sıcak yuvanda çocukların ile ben sokaklarda binbirtürlü tehlikede.Ahirette davacıyım bana vuran elinden beni iten ayagından beni inciten dilinden.

xVjkay.jpg

Yazık günah ya. Bunlar nasıl insanlar...Nasıl yaşıyorlar...Aileleri nasıl eğitti...Bunlar evlatlarını nasıl eğitecek...Allah uzak tutsun böyle insanlardan :(

yazık hayvancağıza yazılar olsun Allah bin kere belalarını versin bu hayvana eziyet edenlerin..günahsız bir hayvana bu denli işkence etmek :( böyle fotoğraflar gördükçe insanlığımdan utanıyorum..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

Yazık günah ya. Bunlar nasıl insanlar...Nasıl yaşıyorlar...Aileleri nasıl eğitti...Bunlar evlatlarını nasıl eğitecek...Allah uzak tutsun böyle insanlardan :(

aynen size katılıyorum yazık çok yazık:(

Hayvanlara eziyet edenlere çok eziyet edesim var.

Geri