Karadeniz Pet

Ben böyle kuş görmedim!

• Konbuyu başlatan Gokay Akgul
  • Başlangıç tarihi
G

Gokay Akgul

Guest
merhabalar. Arkadaşım bi petshopta bu kuşları görmüş bana yolladı fotorafını bunların cinsi nedir böyle renkler var mı şaşırdım açıkçası :)
n02wg.jpg

Gercekten boyamış olabilirler mi yav :( yazık günah.. Belki vardır bunun bi cinsi :)

hayır yok kırmızı olanın tuyleri dokulmeye başlamış ve asıl rengi yeşil tüyler çıkmış bencede yazık o boya onları hasta eder :(

Tavuk yumurtalarına boya enjekte ediyorlardı. O civcivler ferik (genç) olmadan ölüyorlardı çünki hayvanları zehirliyordu. Bu kuşlarda sanki öyle geldi bana. Direk boyasalar muhabbet durmaz yolar her tarafını , başı dahil boya olur. Dikkat ettiyseniz hepsi yavru :( sanırım bunlarda çok yaşamaz...

kiyamam ben onlara yaa

sırf satmak için böyle saçma birşey yapan tüm petshop sahiplerinin allah bin belasını versin evlatlarından çıkasın acısı AMİN!
HATIRLATMA: Erkek kuşlar daha çok satıldığı için kuşların gaga üstlerini maviye boyayan insan kılıklı yaratıklar var onlarada allah sorsun

sırf satmak için böyle saçma birşey yapan tüm petshop sahiplerinin allah bin belasını versin evlatlarından çıkasın acısı AMİN!
HATIRLATMA: Erkek kuşlar daha çok satıldığı için kuşların gaga üstlerini maviye boyayan insan kılıklı yaratıklar var onlarada allah sorsun

BEDDUANIN 7 MAHALLEYE ZARARI VAR VE ASLA ÇOCUKLARA BEDDUA ETMEYİNİZ:mad:

Lütfen forum içinde küfür hakaret vs etmeyiniz,Allah'ından bulsun deseniz yerinde olacaktır zaten.Ki kaldı ki forumda büyük küçük her yaştan insan var daha dikkatli olalım lütfen :)
Bu arada konuya gelirsek kuşlar boyanmış,yazık günah yapan kişiyi Allah'a havale ediyorum..

Malesef günümüzde bu gibi durumları görüyoruz ama yazıktır günahtır bee o hayvanlara..

Bu fotoğrafı bana arkadaşım gönderdi Edirne/Keşan da arkadaşının bir petshopu varmış.. sana alalım bi kuş burdan dedi. bende gördüğümde resimlere inanmadım böyle birenk olacağına sizinle paylaşayım dedim. saygılar.

Bu fotoğrafı bana arkadaşım gönderdi Edirne/Keşan da arkadaşının bir petshopu varmış.. sana alalım bi kuş burdan dedi. bende gördüğümde resimlere inanmadım böyle birenk olacağına sizinle paylaşayım dedim. saygılar.
Teşekkürler paylaşım.

Pazarda ki renkli civcivlerden farkı yok. Malesef zaten muhabbet kuşları hakkında bilgilisi olan biri böyle bir kuş almaz.

arkadaslar mesaja resim nasil ekleye bilirim yeni uye oldum nasil eklenecegini bulamadim

Geri