Karadeniz Pet

ben bu işi biliyorum ya

• Konbuyu başlatan Tahsin ÖZDEN
  • Başlangıç tarihi
İmrendim size cok tatlı ya karar verdim bende yavrulardan birini yeme düsünce alıstırıcam kendime :D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İmrendim size cok tatlı ya karar verdim bende yavrulardan birini yeme düsünce alıstırıcam kendime :D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

maşallah :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:07 -->-> Daha önceki mesaj 19:27 --

göremeyen arkadaşlar için tekrar yayındayız

maşallah çok tatlı bakalım ilerleyen zamanlarda neler yapacak=) takipteyim.

Ben bunu yirim yirrrrr ya çok tatlı maşallah çok güzel ve çok akıllı.oyyy annemmmm kaşınırmışta

maşallah çok tatlı bakalım ilerleyen zamanlarda neler yapacak=) takipteyim.

sağol abdullah tüneğide hazır olduğunda cambazlık yaptırcam ona yat dedimmi yatıcak ölü takliti yapıcak sen sormadan napıyon bea diyecek sen iyi bea sen napıyon dedinmi hep aynı bea dedirtcem maşuğa :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:35 -->-> Daha önceki mesaj 10:35 --

Ben bunu yirim yirrrrr ya çok tatlı maşallah çok güzel ve çok akıllı.oyyy annemmmm kaşınırmışta

(maşallah) darısı başınıza

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:37 -->-> Daha önceki mesaj 10:35 --

Maşallah nası güzel bişey bu yaa.

(maşallah) kahinat güzeli olcak birazdaha büyüsün :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:38 -->-> Daha önceki mesaj 10:37 --

tebrikler çok güzel olmuş.

(maşallah) teşekkürler darısı tüm isteyenlerin başına

Tahsin bey masuk ile sizin maceralarınızı merakla takip ediyoruz :D masuk'un da masallahı var :)

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

Maşallah gerçekten çok sevimli bir bıcırık..Kanadının altını kaşıtması ayrı bir güzel görüntü olmuş :)