Karadeniz Pet

Ben bu kuşa koltugu nasıl unutturucam yaaa :(

• Konbuyu başlatan Esra
  • Başlangıç tarihi
E

Esra

Guest
arkadaşlar unutmuyo ne yaptıysam yıne cıkar cıkmaz koltugun ayagına gıdıyo bızımlede ılgısını kesıyo :( kapadım ayaklarını ama gelıp onları devırıyo yınede oraya bakmayı başarıyo gülsemmı aglasammı bılemedım :) işte resimi

stqhq.jpg

Orada ayna vari bir nesne olduğu için oraya gidiyor. Oranın üzerini tülle örterseniz belki oraya gitmez. Ya da yanına bir eş alırsanız da gitmez , ama yanına eş alırsanız size eskisi gibi davranmaz ona göre..:)

Orada ayna vari bir nesne olduğu için oraya gidiyor. Oranın üzerini tülle örterseniz belki oraya gitmez. Ya da yanına bir eş alırsanız da gitmez , ama yanına eş alırsanız size eskisi gibi davranmaz ona göre..:)

bana şuanda ilgili davranmıyo kı elımden yem yıyo cunku ac kalıcanı bılıyo yemezse lakın iş bıtene kadar yemı yedıkden sonra hıc ılgılenmıyo saolsun :)

arkadaşlar bilmiyorum belkide alakası yoktur ama ne çevremde ne de ben kendim yeşil kuşların adam akıllı insana alıştığını görmdim

Bir şekilde kapatın onu bence.

arkadaşlar bilmiyorum belkide alakası yoktur ama ne çevremde ne de ben kendim yeşil kuşların adam akıllı insana alıştığını görmdim

Yanılıyorsunuz tam tersi bu kuşlar orjinal mutasyona uğramamış kuşlardır ve yavru alındığında çok çabuk alışıyorlar benim ilk tercihim bu kuştur yetiştirme ve evcilleştirme konusunda sıkıntı yaşamışsınız anlaşılan

Arkadasım benim kusum yeşil 8.günde bana alıstı elimden yem yedi omuzuma koyuyorum odaları tek tek gezdiriyorum.dısarı cıkartıyorum kücük bir oyuncagı var onunla saatlerce oynuyor fln anlıyacagın cok yanlıs düsünüyosun.

ve mutlu son :) hep kapattım ayakları bantladım poşetle bıraz ugrastı acamadı sonra ordan oraya ucmaya basladı ve suan esımın elınden yem yıyo :)

Ayna görevi görüyor MAŞALLAH koltugunuz. :)

evet dostum siyah bir bant ile kapat aynayi yanında kuş varmiş saniyolar. internet ten de muhabbet kuş sesi dinletmeyi de ihmal etme isterese falan gire bilir kuş.

Çok akıllı gidip engelleride aşıyor :) iyi yapmışsınız yoksa o aynadan vazgeçmezdi.

Hadi gözün aydın o zaman :)

Geri