Karadeniz Pet

Ben geldim! :)

• Konbuyu başlatan Gokay Akgul
  • Başlangıç tarihi
G

Gokay Akgul

Guest
selamun aleykum :) ben tekirdağ hayraboluluym 20 yasında yüksek okul II.sınıfta okuyorm :) kuşları alalı 20 gün oldu bu bnm ilk deneyimim olucak sizinle beraber inşalla iyi şeyler yapıcaz hayvan dostlarımız adına :)
musks.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
hoşbuldum :) kendimi tanıtma işi biraz geçe kaldı ama kusuruma bakmayın :)

Hoşgeldin abi,bi kafesini resimlerle tanıt bakalım yanlışın doğrun nedir ne değildir bakalım :)

hoşgeldiniz.Size tavsiyem daha önceden deneyiminiz yoksa onlara zarar verecek şeyleri öğrenmeniz iyi olur örneğin balkonda sıcakta bırkamayın ben 3 kuşuma kaybettim o hatadan çocukken birde cereyanda bırakmayın bu tür önemli şeyleri bilgi edinin derim kuşunuza sağlıklı hayat dilerim :D

hoşgeldiniz.Size tavsiyem daha önceden deneyiminiz yoksa onlara zarar verecek şeyleri öğrenmeniz iyi olur örneğin balkonda sıcakta bırkamayın ben 3 kuşuma kaybettim o hatadan çocukken birde cereyanda bırakmayın bu tür önemli şeyleri bilgi edinin derim kuşunuza sağlıklı hayat dilerim :D

teşekkür ederim :) araştırdım bi sürü şey :) bilmedklerimide sizlerden öğreneceğim inşallah :) kafamda soru işareti kalmıycak sayenizde :)

eşiyle keratadan sağlıklı yavrular alırsınız inş.

hoşgeldiniz aramıza , keyifli forumlar..