Karadeniz Pet

Ben Öldüm ki :)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
allahına kurban.kardeşim benim

Seninde abi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:55 -->-> Daha önceki mesaj 12:53 --

numaracı kuş seni)) maşallah yan yan bakmayıda ihmal etmiyor))

Hehe evet hatunun maşallahı var her türlü 3 kağıt kavga gürültü bulunur :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:24 -->-> Daha önceki mesaj 12:55 --

Ben çok merak ediyorum bu hayvanlar nasıl öğreniyor sırtüstü yatmayı

Alıştırınca herşeyi yapıyorlar ama ödül vermen lazım sonunda farklı bir yiyecek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

dişi hem ölü taklidi yapar hem deli gbi ısırır :) dişiler daima tehlikelidir :)

Evet hele bu hanımefendi çook tehlikeli yalnız beni asla ısırmıyor elime alsam bile

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

Eşşek sıpasına bak sen :D. Maşallah Allah nazarlardan saklasın ben bunu ısırır dururdum valla çok tatlı :)

Teşekkür ederim hehe bende öpüp duruyorum zaten sıkılıyor bazen kızıyor bana kart sesiyle :D

Pazar günü bizim limon hanımı yakalamam gerekiyordu. Tabi hanımefendi kafes içerisinde yakalanmayı sevmiyor. Kendince taktik geliştirmiş. Kafesin köşesine sırt üstü yatıyor ve pençe atmaya çalışıyor. Sanırım kendini arada kedi sanıyor..:D

Pazar günü bizim limon hanımı yakalamam gerekiyordu. Tabi hanımefendi kafes içerisinde yakalanmayı sevmiyor. Kendince taktik geliştirmiş. Kafesin köşesine sırt üstü yatıyor ve pençe atmaya çalışıyor. Sanırım kendini arada kedi sanıyor..:D

Hahaha o da iyiymiş :D

Mana; yokedici bu kuşum :D önüne ne gelirse ısırıyor dişi erkek farketmez :D zaten kafese yeni birşey koyduğumda da ilk o merak eder bakar parçalar falan :D

vm6md.jpg

vm6n3.jpg

çok tatlı maşallah ;)

......................................

Moderatör tarafında düzenlendi:
...............................................

Moderatör tarafında düzenlendi: