Karadeniz Pet

Ben Şeftali, beni beğeniyor musunuz? :)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
vctbs.jpg

şeftali çok sinirlimi=)
maşallahı var Allah sağlıklı sıhhatli büyütsün

gaffur tiplemesi aklıma geldi beni beğenmiyormuusn :)
şeftali çok güzel kuşmuş ama paşa daha bir olurmuş sanki gümüşte olabilirmiş.duruşu heybetli maşallah

bence şeftalinin ismini değiştirip pehlivan yapın :)

maşallah çok güzel bi kuş.

gaffur tiplemesi aklıma geldi beni beğenmiyormuusn :)
şeftali çok güzel kuşmuş ama paşa daha bir olurmuş sanki gümüşte olabilirmiş.duruşu heybetli maşallah

şeftali dedim çünkü şeftali gibi tüylü yumuşacık ve şeker :) paşamız var zaten. bir de bu kuşum bayağı iri maşallah şişman :D o yüzden şeftali

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:46 -->-> Daha önceki mesaj 01:45 --

hey masallah bu mebarekler begenılmezmi .maşallah

teşekkür ediyorum çok nazlı bebeğimiz :)

yerim ben o şeftaliyi :) (buarada canım feci şeftali çekti ay aslım kışın bu adı yazma yahu :D )

bide benim sevdiğim kuşunun fotoğrafını çeker misin nolurrrrr

bence şeftalinin ismini değiştirip pehlivan yapın :)

maşallah çok güzel bi kuş.

hehe olabilirde :D parmağıma çıkınca maşallahı var yani bayağı hissediyor insan ayakları falan iri iri pençe gibi :) teşekkürler bu arada darısı size olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:50 -->-> Daha önceki mesaj 01:48 --

yerim ben o şeftaliyi :) (buarada canım feci şeftali çekti ay aslım kışın bu adı yazma yahu :D )

bide benim sevdiğim kuşunun fotoğrafını çeker misin nolurrrrr

ye canım ye :D ben zaten her gün yiyorum çok tatlı valla :D şeftali de süper meyve ya her mevsim insanın canı çeker :) tabi çekerim selenim senin sevdiğin pakistan hatunu masum hanımımız :D stinky hehe

valla bende şeftali okudum küçük şirin bişey bekledim maşallah abdülrahim gibi bişey çıktı :)

şeftali ye maşallah yerim ben onu ;)

Bakışları cok sert hafif tırsmadım degil :D maşallah Şeftali'ye :)

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

Hey Maşallah

maşallah diyellim nazar değmesin.tamda HÜSMEN DAYI olmuş beaa

maşallah diyellim nazar değmesin.tamda HÜSMEN DAYI olmuş beaa

hüsmen dayı resminde ilk aldığımızdaydı abi :D şimdi biraz zayıfladı o durumuna göre ama hala maşallahı var yani. yalnız gerçekten çok güzel bir kuş çokta uyumlu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:35 -->-> Daha önceki mesaj 03:33 --

teşekkürler darısı size ;)