Karadeniz Pet

Ben size kendimi tanıtmadım :)

• Konbuyu başlatan Tuan MAKSEL
  • Başlangıç tarihi
T

Tuan MAKSEL

Guest
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır muhabbetkusu.com.tr sitesinin bir üyesiyim neden böyle bir şey yaptım bilmiyorum ama sizlere kendimi tanıtmadım sanırım.

Ad/Soy ad : Gökhan ÇAKMAK

Doğma büyüme İstanbullu olup aslen Amasyalıyım. Ataşehir'de yaşıyorum

Askerlik sürecini Ankara/Mamak Balıkesir/Merkez'de tamamladım.

2 aylık evliyim.

Meslek lisesi mezunuyum biyandan okumanın yaşı yok dıyıp çokda geç kaldığımı düşünmeyenlerden olup Ygs ye hazırlık yapmadan sınava gırme düşüncesi olanlardanım :eek::D

Yabancı sermayeli otomotiv fabrikasında çalışıyordum yabancı ülkelerde vergi az olduğundan oralara taşınması sebebiyle fabrıka kapatıldı ve şuan iş aramakdayım.

Muhabbet kuşu besleme nedenlerim:

Küçüklük yaşlarımda dayım muhabbet kuşu malzemeleri uretilen bir fabrikada çalışıyordu. ozamanlar muhabbet kuşu nedir bilmordum. dayımın eve değişik zamanlarda 5 adet ve benımde dışardan yakaladığım 1 adet muhabbet kuşunun bu sevdaya gönül vermeme neden oldu. dayım çuval çuval kutu yem ve oyuncak getirdi bende fazlalarını pazarda tezgah açıp 1 liradan satardım :)

Muhabbet kuşlarıyla ilgilenmek onlarla oynamak benım sitres atıp moral depolamama neden oluyor. ve şuan evimde 4 adet muhabbet kuşu beslemekdeyim..

Sitede kalıcı olma nedenim:

Bu sitedenin hep diğer muhabbet kuşu sitelerine nazaran içerik olarak güzel olması,Arkadaşlığın iyi derecede olması,İnsanların birbirine saygılı olması ve tabiki muhabbet kuşu sevgisidir.

Naçizane kendimi tanıtmaya çalıştım sevgilerle..

Umuyorum ki kısa zamanda iyi bir iş bulursun. Anadolu yakası ikamet eden üye dostlardan da yardımcı olabilecek vardır belkide.

tekrar memnun olduk o zaman zaten memnunduk çünkü :D inşallah en kısa zamanda isteklerini elde edersin :)

teşekkürler mana kardeşim Allah herkezin gönlüne göre versin.

yeni evliymişsin kardeşim inşallah en kısa zamanda bir işin olur.

seni ii anlıyorum kardeşim bende tedaş ta çalışıyordum kadrolu işçi idim ama bende özelleştirme mağduru oldum 3 aydır boşta ve işsizlik maaşı ile geçiniyorum nasip olursa geçici işçi statüsü ile batman üniversitesinde çalışmaya başlarım yakında inşaallah. ( 4/c li olarak )