petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ben yokken neler olmuş neler :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mubiş94 tarafından 29 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Mubiş94

Mubiş94 Guest

Arkadaşlar tekrardan herkese merhaba bugün çamları pencereleri açtım oda havalansın diye ve markete gittim ordanda arkadaşımla buluştuk yaklaşık evden 6'saat uzak kaldım ve eve girdiğimde kuşlarımın kafesinin üstünde bembeyaz bi muhabbet kuşu daha gördüm evde kimse yoktu hızlıca camı kapatıp kuşu elime aldım ve baya zayıflamış ve ayakları kötü durumdaydı 4-5'saat ayrı kafesin içinde yem su verdim ve ayaklarını zeytin yağı ve kremle temizledim burnunuda mis gibi oldu ,erkek 4-6 aylık gibi geldi bana ,yanlız dışkısı baya büyük normal muhabbet kuşunun 3 katı gibi bu bi rahatsızlığın belirtisimidir acaba ? Zaten 2 çift muhabbet kuşum vardı şimdi 5 tane oldular onuda benim mubişlerin eski kafeslerine koydum onda duruyor şuan :)

Resim : http://i.hizliresim.com/q2ggmZ.jpg

Resim : http://i.hizliresim.com/MlzzPM.jpg

#1 Mubiş94, 29 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Kasım 2014
  2. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah çok güzel

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Kerem Beyli

Kerem Beyli New Member

Beğenileri:
    0
    maşallah çok şanslısınız :)

4. tempusfugit

Beğenileri:
    0
    Kus inanılmaz huzel dıskı konusu dısarda yedigi seylerden kaynaklanıyordur. Bu arada bu kusa asık oldum sahiplendirmeyi dusnursen alabilirim

5. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    15
    arasan bulamazsın, maşallah güzel bi kuş

6. emine uyumaz

hakkatten ne şans yaa maşallah :)

7. Yunus €mr€ Ş@H@N

Beğenileri:
    0
    Maşallah çok güzel bir kuş hayırlı olsun :)

8. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Dışarda kaldığı için ishal olmuş olabilir, kontrol edip ishal varsa ilaç verin, bir hafta kadar karantinada tutmakta fayda var,

9. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Masallah cok guzel cok sanslisiniz fakat en azindan biraz sahibini arayın bence dusunsenize boyle bir kusu kacirdiginizi cok uzucu en azindan etrafiniza yayabilirsiziniz belki bulunur

10. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  11. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    15
    mubiş94 anan seni kadir geceinde doğurmuş, çok şanslısın ama kuşun sahibini ara konusunda azra barbrosa katılıyorum. benim eğitmeye çalıştığım kuşum geçen sene kaçmıştı, 1 hafta gözlerim havada gezip durdum balkonda bekledim saatlerce ki bu kadar güzel bir kuş ta değildi

12. BENLİOGLU

BENLİOGLU Member

Beğenileri:
    0
    Zaten elinizde yeteri kadar kus varmis sahibini bulmaya calismalisiniz maasalhh guzel de bir kusmus

13. Kubilay ÇALIKOĞLU

Beğenileri:
    0
    Maşallah ne kadar güzel bir kuş hem rengi hem duruşu :) inan arasan kolay kolay bulamayacağın gibi bir kuş.Sahibi komşu falansa zaten haberin olur bir iki güne yok değilse zaten umudunu kesmiştir sahibi.Çünkü kaçan kuşun normal şartlarda dışarıda bir gün kalması çok zor dayanması.

14. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Maşallah güzel kuş, kıymetini bilin gule gule besleyin.

15. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Güzel kuş maşallah, hayırlı olsun.

16. Mubiş94

Mubiş94 Guest

Güzel yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim ,kuş sanki fazla dışarıda kalmış gibi çünkü ele alınca göğüs tarafı aşırı zayıflamış,kim bilir nerden geldi sahibini aramaya kalksam herkez benim kuşum der ,ve sahibini bulmak imkansız belkide sahibi yoktu üretimhaneden kaçmışta olabilir,yani biri gelse dese ben beyaz bi kuş kaybettim tabikide veririm ama kapı kapı dolaşıp bu kuş sizinmi diye soramamki, kim yapar böyle.Teşekkürler

17. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Maşallah. :) nasıl oluyor böyle muhabbet kuşu geliyor balkona ya da içeri. :) ben daha dışarda bile görmedim başı boş, Allah'ın şanslı kullarısınız. :)

18. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    Vay vay vay çok güzel. Disarida bu mevsimde fazla dayanamazdi iyiki cami acik birakmisiniz.

Sayfayı Paylaş